100 خودرو در ابگرفتگی معابر دزفول گرفتار شدند

100 خودرو در ابگرفتگی معابر دزفول گرفتار شدند

به گزارش خبرنگار نکستونز، روح الله بهشتی فرد در گفت وگویی رسانه ای اظهار کرد: در پی بارندگی های های اخیر که از شب گذشته آغاز شد و از قبل از ظهر امروز شدت گرفت، آتش نشانان بیش از 100 مورد امداد رسانی به خودروهای گرفتار شده در معابر شهری و 100 مورد تخلیه آب منازل مسکونی در سطح شهر اقدام کردند.

وی افزود: به رغم آمادگی شبانه روزی تیم های عملیاتی آتش نشانی، از روز قبل، هشدار آماده باش 100 درصدی به کلیه نیروهای عملیاتی و ستادی ابلاغ شد و از صبح امروز، کار امداد رسانی به شهروندان توسط آتش نشانان پنج ایستگاه عملیاتی در دستور کار قرار گرفت.

بهشتی فرد بیان کرد: در پی بارندگی های اخیر، گزارش آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی، خصوصاً ساختمان های در حال ساخت به سامانه 125 این سازمان اطلاع رسانی شد و بلافاصله تیم های عملیاتی از پنج ایستگاه عملیاتی به محل های گزارش شده اعزام و به شهروندان امداد رسانی کردند.

وی از مهار د 2 مورد آتش سوزی منزل مسکونی و چندین مورد فرونشست زمین و تخلیه آب ساختمان های نیمه کاره در سطح شهر توسط آتش نشانان اشاره کرد و افزود: به رغم کمبود امکانات کار امداد رسانی به شهروندان همچنان ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "100 خودرو در ابگرفتگی معابر دزفول گرفتار شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "100 خودرو در ابگرفتگی معابر دزفول گرفتار شدند"، کلیک کنید.