10 غرفه عرضه میوه و تره بار در بازارچه ولیعصر شهرکرد راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری نکستونز استان چهارمحال وبختیاری، سید رضا هاشمی اظهارداشت: با توجه به ایام پایانی سال و تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان جهت رفاه حال شهروندان در تهیه مایحتاج خود، راه اندازی 4 بازارچه در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا در فاز نخست این بازارچه ها با سازه های موقت در منظریه روبروی ایستگاه آتش نشانی، بازارچه ولیعصر جنوبی، بازارچه روبروی پارکینگ ورودی شهرکرد و بازارچه محدوده ترمینال سامان دایر می شود.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری شهرکرد بیان کردک در حال حاضر 10 غرفه در بازارچه ولیعصر راه اندازی و آماده بهره برداری است و در منظریه و محدوده ترمینال سامان نیز عملیات عمرانی در حال انجام است.

هاشمی ادامه داد: راه اندازی بازارهای موقت عرضه محصولات و فرآورده های کشاورزی و مایحتاج عمومی با هدف ارزان سازی و کاهش قیمت محصولات، عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان و دسترسی آسان اقشار مختلف مردم به مایحتاج عمومی در دستور کار قرار گرفته است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "10 غرفه عرضه میوه و تره بار در بازارچه ولیعصر شهرکرد راه اندازی شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "10 غرفه عرضه میوه و تره بار در بازارچه ولیعصر شهرکرد راه اندازی شد"، کلیک کنید.