۲۳۹ شعبه سیار اخذ رأی در استان قزوین فعال می‌شود

۲۳۹ شعبه سیار اخذ رأی در استان قزوین فعال می‌شود

نکستونز/قزوین رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: در استان قزوین با هزار و ۸۹ شعبه اخذ رأی که ۸۰۰ شعبه ثابت و ۲۳۹ شعبه سیار هستند آماده برگزاری انتخابات هستیم.

عباس کاظمی در جلسه شورای اداری استان قزوین که یکشنبه، ۳ تیر در سالن جلسات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: شهید رئیسی نشان داد که طول خدمت سبب ماندگاری نیست بلکه میزان اخلاص و حرکت برای مردم یک خادم را جاودانه و ماندگار می‌کند و امیدواریم که خاتمه خدمت ما همان باشد که برای شهید رئیسی رقم خورد. 

وی افزود: تأکیدات لازم در دستگاه‌ها در خصوص محافل بزرگداشت اربعین شهدای خدمت صورت گرفته است و برای عید غدیر نیز برنامه‌های خوبی به صورت مردمی برگزار خواهد شد و از دستگاه‌های خدمت‌رسان نیز درخواست داریم همکاری کنند تا برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به خوبی اجرا شود. 

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین بیان کرد: بعد از شهادت شهید رئیسی بلافاصله بر اساس قانون اساسی اقدامات لازم در کشور انجام شد و دستور آغاز فرآیند انتخابات چهادرهمین دوره ریاست جمهوری داده شد در صورتی که ۱۶۰ روز قبل از انتخابات فرآیند انتخابات آغاز می‌شود اما به دلیل شرایط و طبق قانون فرآیندها به صورت فشرده صورت گرفت و امروز استان با هزار و ۸۹ شعبه اخذ رأی که ۸۰۰ شعبه ثابت و ۲۳۹ شعبه سیار هستند آماده برگزاری انتخابات است. 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات بدون اختلال دستور مقام معظم رهبری است و در این باره اعلام می‌کنم تمام فعالیت‌ها در استان قزوین بدون اختلال پیش رفته و باید مدیریت شود که انتخابات بدون هیچ‌گونه اعتراضی برگزار شود. 

این مسئول افزود: توجه به هماهنگی، همراهی و هم‌افزایی نکته دیگر است و طبق قانون تمامی دستگاه‌ها موظف هستند تمام امکانات را برای برگزاری انتخابات در اختیار استانداری، فرمانداری و بخش‌ها قرار دهند و همراهی کنند تا انتخابات به شایستگی برگزار شود. 

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین بیان کرد: در ماده ۶۸ قانون انتخابات عنوان شده مدیران از مداخله در موضوع انتخابات، هواداری و جانبداری منع شده‌اند و تا این لحظه به جز مواردی اندک از مجموعه مدیران به این موضوع توجه داشتند و پس از این نیز انتظار می‌رود مدیران این نکته را رعایت کنند. 

وی تصریح کرد: تا پایان انتخابات با فرض یک مرحله یا دومرحله‌ای بودن استان در حالت آماده‌باش است و خروج مدیران باید با هماهنگی ستاد انتخابات صورت گیرد، ضمن اینکه در مجموعه استانداری ستاد انتخابات استان را فعال کردیم و از مدیران بخش‌های مختلف دعوت می‌کنیم در ستاد حاضر شوند تا روند انتخابات را از نزدیک مشاهده کنند. 

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین ادامه داد: یکی از دغدغه‌های جدی که داریم این است که عائله دستگاه‌های دولتی در انتخابات حاضر شوند بنابراین در این راستا خواهشمندم مجموعه مدیران نسبت به مشارکت در انتخابات افراد تحت امر حوزه خود بی‌تفاوت نباشند. 

به گزارش نکستونز، کاظمی در پایان گفت: در بخش مردمی در سطح استان مجموعه اقدامات برای روشنگری و تبیین مسئله انتخابات اهمیت دارد و در این حوزه اقدامات خوبی صورت گرفته است و امیدواریم که با مشارکت حداکثری پای صندوق‌های رأی حماسه‌ای دیگر رقم بزنیم. 

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۲۳۹ شعبه سیار اخذ رأی در استان قزوین فعال می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۲۳۹ شعبه سیار اخذ رأی در استان قزوین فعال می‌شود"، کلیک کنید.