گفتمان انقلاب اسلامی یکی از بحث های مهم روز دنیاست

نکستونز/کرمان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: گفتمانی که انقلاب اسلامی در دنیای امروز و در سطح بین الملل دنبال می کند، در نظم جدید جهانی طرفدار دارد و موثر است و این گفتمان یکی از بحث های مهم روز دنیاست.

حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور گسترده مردم کرمان در راهپیمایی امسال اظهار کرد: این حضور نشان می دهد انقلاب اسلامی هرچه پیش می رود، با قدرت بیشتر و قاطعیتی که در شان انقلاب و نظام اسلامی است، از ارزش ها دفاع می کند.

وی افزود: گفتمانی که انقلاب اسلامی در دنیای امروز و در سطح بین الملل دنبال می کند، در نظم جدید جهانی طرفدار دارد و موثر است و این گفتمان یکی از بحث های مهم روز دنیاست.

امام جمعه کرمان گفت: انقلاب اسلامی نشان داده اهداف خود را یکی پس از دیگری توانسته در سال های بعد از پیروزی انقلاب در داخل و خارج از کشور در سطح بین الملل تعقیب کند و در جایگاهی قرار گرفته که گفتمانی جدید در عرصه جهانی سردمداری کند.

وی بیان کرد: ان شاءالله مردم با همین قاطعیت و صلابتی که از اول پای انقلاب بوده اند، همچنان این مسیر را ادامه دهند و در انتخابات نیز حضور پرشوری داشته باشند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفتمان انقلاب اسلامی یکی از بحث های مهم روز دنیاست" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفتمان انقلاب اسلامی یکی از بحث های مهم روز دنیاست"، کلیک کنید.