کشف 3 کیلو مواد اولیه نارنجک دست ساز در گرمسار 

کشف 3 کیلو مواد اولیه نارنجک دست ساز در گرمسار 

نکستونز/سمنان فرمانده انتظامی گرمسار از کشف سه کیلوگرم مواد اولیه ساخت نارنجک دست ساز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ داود آقازاده 21 اسفند در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با عرضه و فروش مواد محترقه غیر مجاز ماموران کلانتری 11 مصطفی خمینی گرمسار برابر اخبار واصله مبنی بر خرید و فروش و توزیع مواد محترقه توسط فردی در سطح شهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات و اشرافیت اطلاعاتی فرد مذکور به هویت معلوم در یکی از خیابانهای سطح شهر شناسایی و عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد و در بازرسی از وسایل همراه وی مقدار 3 کیلوگرم مواد اولیه ساخت نارنجک دست ساز از متهم کشف شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار در پایان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد از شهروندان خواست تا در ایام پایانی سال بالاخص چهارشنبه آخر سال کنترل و مراقبت بیشتری نسبت به جوانان و فرزندان خود داشته باشند تا دچار آسیبها و خطرات احتمالی استفاده از مواد محترقه خطرناک نشوند و در صورت مشاهده و یا اطلاع از فعالیت فرد و یا افرادی که در راستای تولید و یا توزیع مواد محترقه و آتش زای غیر قانونی فعالیت می کنند بلافاصله موضوع را از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 3 کیلو مواد اولیه نارنجک دست ساز در گرمسار " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 3 کیلو مواد اولیه نارنجک دست ساز در گرمسار "، کلیک کنید.