کرمان، مقام سوم مسابقات کوکو کشور را کسب کرد

کرمان، مقام سوم مسابقات کوکو کشور را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ اولین دوره رقابت های کوکو دستجات آزاد کشور به میزبانی شهرستان زابل در استان سیستان و بلوچستان در روزهای ابتدایی اسفند برگزار شد.

در این دوره مسابقات تیم های کرمان، سیستان و بلوچستان، دشتیاری، اصفهان، یزد و گلستان حاضر شدند که با قرعه کشی انجام شده در مرحله گروهی تیم های گلستان، یزد و دشتیاری در گروه اول و تیم های کرمان، اصفهان و سیستان و بلوچستان در گروه دوم قرار گرفتند.

پس از انجام بازی های گروهی تیم های گلستان و دشتیاری از گروه اول و تیم های سیستان و بلوچستان و کرمان از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

درنهایت گلستان مقام اول، سیستان و بلوچستان مقام دوم و کرمان مقام سوم را در این دوره مسابقات به دست آوردند.

گفتنی است تیم کوکو استان کرمان با حمایت وحید محمدی ریاست هییت ورزش روستایی، عشایری و بازی های بومی محلی استان کرمان به این مسابقات اعزام شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کرمان، مقام سوم مسابقات کوکو کشور را کسب کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کرمان، مقام سوم مسابقات کوکو کشور را کسب کرد"، کلیک کنید.