کاهش تصدی گری دردستور کار دولت سیزدهم قرار گرفته است

کاهش تصدی گری دردستور کار دولت سیزدهم قرار گرفته است

سید جمال الدین خدابخشی افزود: براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب در چهار ساحت تصمیم سازی، تصمیم گیری، اجرا و نظارت، مردم باید وارد میدان شوند و ایفای نقش کنند به همین منظور دستیاران فرمانداران در بحث مردمی سازی دولت در بیشتر شهرستان های استان به جز یکی یا 2 مورد معرفی و در حال فعالیت هستند.

وی اظهار داشت: ماموریت ستاد حکمرانی مردم و دستیاران فرمانداران در بحث مردمی سازی دولت شناسایی جریان های حلقه های میانی در حوزه ها و زمینه های مختلف از جمله اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و دیگر حوزه ها به شمار می رود که هم اکنون این جریان ها در حال فعالیت هستند.

دستیار استاندار چهارمحال و بختیاری در امر مردمی سازی دولت گفت: ستاد حکمرانی مردم و دستیاران فرمانداران در بحث مردمی سازی دولت شناسایی اقدام هایی است که می شود در حوزه های مختلف به مردم واگذار کرد.

وی تاکید کرد: به طور مثال در حوزه اقتصادی اگر فعالیتی وجود دارد که می شود مردم آن را انجام دهند روان سازی و کارها و فعالیت ها به مردم واگذار شود.

خدابخشی با تاکید بر اینکه تمام تاکید شبکه مردمی سازی دولت این است که دولت نباید تصدی گری کند، تاکید کرد: وظیفه دولت باید روان سازی، نظارت و هدایت باشد و کار را به دست مردم بسپارد اگر این اقدام ها انجام شود قدم بزرگی در این راستا برخواهیم داشت.

دستیار استاندار چهارمحال و بختیاری در امر مردمی سازی دولت گفت: مردمی سازی به معنی این است که کارها را در قالب تشکیل تعاونی ها، برنامه های مختلف اجتماعی و فرهنگی به مردم سپرد.

وی اضافه کرد: تمام حرف و کلام فعالان بحث مردمی سازی دولت این است که مردم باید در تمام شیون حکمرانی ایفای نقش کنند.

خدابخشی افزود: براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب مردم باید در چهار ساحت تصمیم سازی، تصمیم گیری، اجرا و نظارت وارد میدان شوند و به ایفای نقش بپردازند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش تصدی گری دردستور کار دولت سیزدهم قرار گرفته است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش تصدی گری دردستور کار دولت سیزدهم قرار گرفته است"، کلیک کنید.