پزشکیان: اصولگرا هستم!

پزشکیان: اصولگرا هستم!

نکستونز/تهران کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من اصولگرا هستم و اصولی که به آن معتقدم حق و عدالت است.

 مسعود پزشکیان در همایش دیدار دوست در شهرستان بهارستان اظهار کرد: پشتیبان و فریاد رس کسانی خواهم بود که در جامعه صدایی ندارند. هر چه حق شما است مطمین باشید من در دفاع از آن کوتاهی نخواهم کرد. آن چه که مرا مجاب کرد تا در صحنه حضور پیدا کنم، نگاه و دید متفاوتی است که دارم.

وی در ادامه افزود: کسانی که در مناطق محروم حضور دارند زودتر از دیگران بر اثر بیماری جان خود را از دست می دهند. 

او افزود: در زندگی ام تلاش کرده ام تا علم و مهارتم را در اختیار کسانی قرار دهم که کسی صدای آن ها را نمی شنود. من به شما قول می دهم  که صدای شما مردم باشم.

پزشکیان تصریح کرد: پشتیبان و فریاد رس کسانی خواهم بود که پشتوانه ای در جامعه ندارند. صدای جوانان، زنان و قومیت ها خواهم بود و برای به دست آوردن حق آنان تلاش خواهم کرد. من بر پیمانی که با شما می بندم تا پای جان پایبند خواهم بود.

این کاندیدای ریاست جمهوری با اشاره به محافظه کاری برخی افراد بیان کرد: انسان ها به دلیل وابستگی به دنیا، مال و مقام محافظه کار شده و جرات دفاع از حق را ندارد. من دنبال پست و مقام نیستم و ترس از دست دادن ندارم.

مسعود پزشکیان در پایان خاطر نشان کرد: من رییس دانشگاه، رییس بیمارستان و نماینده مجلس بوده ام و از بیت المال ذره ای برای خود و خانواده ام برداشت نکرده ام. برای کشورمان ایران ایستاده ایم و به خاطر عزتش تلاش خواهیم کرد. زیرا عزت برازنده ایرانیان است. 

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پزشکیان: اصولگرا هستم!" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پزشکیان: اصولگرا هستم!"، کلیک کنید.