وجدان هر انسان با فطرتی ایجاب می کند که در این مقطع از مردم غزه حمایت کند

وجدان هر انسان با فطرتی ایجاب می کند که در این مقطع از مردم غزه حمایت کند

نکستونز/آذربایجان شرقی استاد دانشگاه روز جهانی قدس را مولود انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: جمعه آخر ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس نامگذاری شده است که تمام مسلمانان اعم از شیعه و سنی در این روز مشارکت داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین عباس عباس زاده در گفت وگو با نکستونز، مسیله قدس را برای مسلمانان حیاتی دانست و گفت: قدس قبله اول مسلمانان است و هم چنین برای سایر ادیان مسیحیان و یهودیانی که صهیونیست نباشند مکان مقدسی است.

وی به شرعی و قانونی بودن حمایت از مردم فلسطین تاکید کرد و افزود: طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی، دولت و ملت ایران موظف هستند که از مظلومین سراسر دنیا حمایت کنند و در راستای فرمایش حضرت امیرالمومنین(ع) وظیفه شرعی است که ما در کنار مظلومان بر علیه ظالمان باشیم.

وی آحاد مردم را برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و ادامه داد: وجدان هر انسان باشرف و با فطرتی ایجاب می کند که در این مقطع تاریخی از مظلومان فلسطین و مردم غزه پشتیبانی و حمایت کند و بی معناست که رژیم جعلی صهیونیستی ساکنان تاریخی و ریشه دار یک کشور را از محل زندگی شان طرد کند.

عباس زاده به حملات وحشیانه رژیم کودکش صهیونیستی به نوار غزه اشاره کرد و گفت: برای اسراییل مردم مظلوم و بی دفاع، پیرمرد، پیر زن و کودکان فرقی ندارد و درصدد نسل کشی این مردم است.

استاد دانشگاه به پاسخگویی قاطع و انتقام سخت مسیولان و مقامات جمهوری اسلامی ایران از رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کرد و گفت: امیدواریم نظام اسلامی با پشتوانه ملت پاسخی سخت به جنایت های رژیم کودکش صهیونیستی دهد.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وجدان هر انسان با فطرتی ایجاب می کند که در این مقطع از مردم غزه حمایت کند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وجدان هر انسان با فطرتی ایجاب می کند که در این مقطع از مردم غزه حمایت کند"، کلیک کنید.