هدف گذاری ها در مازندران بر اساس ظرفیت آمایش سرزمینی ساماندهی شود

هدف گذاری ها در مازندران بر اساس ظرفیت آمایش سرزمینی ساماندهی شود

به گزارش نکستونز از مازندران، یوسف نوری در جلسه شورای مسکن مازندران از مسیولان و مدیران خواست تا کار مردم در پیچ و خم بوروکراسی دستگاه های اجرایی گره نخورد و با نگاه رفع مطالبات ارباب رجوع، ماموریت ها پیگیری شود.

وی با بیان اینکه هدف گذاری ها در مازندران باید بر اساس ظرفیت آمایش سرزمینی ساماندهی شود، ادامه داد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان باید ظرفیت های استان را در بخش های مختلف به عنوان بسته های زیر مجموعه آمایش سرزمینی احصاء کند.

استاندار مازندران با توضیح اینکه در طرح نهضت ملی مسکن خودمالکی و ساخت مسکن در بافت های فرسوده شهری مهمترین راهکار است، گفت: این که بخواهیم با توجه به کمبود زمین و مشکلات تغییر کاربری، نهضت ملی مسکن را برای محرومان عملیاتی کنیم، با چالش مسکن نکستونز مواجه خواهیم شد.

وی با بیان اینکه صف و در نوبت بودن ساخت مسکن محرومان در مازندران باید کم شود، گفت: این خطه مملو از انسان های خَیری است که آمادگی ساخت مسکن برای محرومان را دارند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هدف گذاری ها در مازندران بر اساس ظرفیت آمایش سرزمینی ساماندهی شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هدف گذاری ها در مازندران بر اساس ظرفیت آمایش سرزمینی ساماندهی شود"، کلیک کنید.