نکونام: همه جوره برای استقلال حاشیه درست می کنند؛ می خواهند نتیجه نگیریم

آفتاب نیوز :

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پایان بازی با فولاد خوزستان که با برتری یک بر صفر تیمش همراه شد، اظهار داشت: از اینکه توانستیم به برتری برسیم و سه امتیاز دیگر را به دست آوریم، بسیار خوشحال هستم. در شرایط حساسی هستیم و این پیروزی برایمان ارزًًش فراوانی داشت.

وی افزود: این پیروزی را به هوادارانی تقدیم می کنم که برای تشویق تیم محبوبشان به ورزشگاه آزادی آمدندًی گرفتن امتیاز به مصاف ما آمده بود و ما نیز با برنامه وارد زمین شدیم. آن ها می خواستند سرعت بازی را بگیرند و به همین خاطر ما تلاش کردیم به خواسته شان نرسند.

نکونام تصریح کرد: در نیمه اول ریتم بازی آن چیزی نبود که من به عنوان سرمربی استقلال می خواستم، اما در وقت دوم بهتر شدیم. اگر دقت بیشتری می کردیم، می توانستیم با گل های بیشتری، حریف را شکست دهیم.

وی تاکید کرد: برخی هر کاری می کنند تا استقلال به حاشیه کشیده شود. همه جوره دارند برای تیم ما حاشیه درست می کنند که نتیجه نگیریم. برای استقلال می خواهند نمک و شکر را از هم جدا کنند و مو را از ماست بیرون، بکشند، اما برای تیم رقیب هرکاری می کنند.

وی درباره قضاوت موعود بنیادی فر در این دیدار، گفت: وقتی یکی از داوران بین المللی فوتبال ایران به این خوبی بازی را قضاوت می کند، نمی توان حرفی زد.

نکونام با اشاره به رقابت پرسپولیس و استقلال برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر، بیان کرد: امیدوارم هر تیمی که لیاقتش را دارد در پایان فصل قهرمان شود.

سرمربی استقلال، اظهار داشت: تمام بازیکنان این فصل را برای فصل آینده می خواهم. همه آن ها مد نظرم هستند. وقتی کار های جابه جایی پول انجام شد و زمانی که بازیکنان برای تسویه حساب رفتند، قراردادشان را تمدید می کنند.

وی درباره بازی نکردن محمدحسین مرادمند و آرمین سهرابیان، گفت: می توانستم به هر دو نفر بازی بدهم، اما ریسک نکردم چرا که سلامتی بازیکنان برایم از همه چیز مهمتر است.

نکونام در خصوص صحبت هایش در مورد احکام کمیته انضباطی، گفت: دو موضوع وجود دارد، یکی اینکه صحبت من خارج از چارچوب فوتبال نیست. این مسایل به خاطر اینکه نتیجه داده است، ادامه پیدا می کند. می گویند بیانیه ندهید مصاحبه می کنند، می گویند مصاحبه نکنید، مدیر رسانه ای حرف می زند. در گذشته با یحیی گل محمدی عزیز و اکنون با اوسمار رقابت می کنیم و باعث پیشرفت من هم می شود. ما زحمت مان را می کشیم و امیدوارم هر تیمی که لیاقت دارد قهرمان شود و جام بگیرد.

وی در واکنش به حاشیه هایی که درباره رنگ پیراهن فولاد به وجود آمد، گفت: درباره حاشیه لطفا سوال نکنید. خنده دار است که من از لالیگا بیایم و درباره این مسایل توضیح دهم.

سرمربی استقلال، تصریح کرد: تیم ما تا الان زحمت کشیده و مشکلات هم همیشه بوده است. من در 48 ساعت گذشته به بازیکنانم هم گفتم که آمادگی همه چیز را داشته باشند. خودم بازی را بلد هستم، ولی به هر حال یکسری چیز ها وجود دارد که تمرکز ما را به هم بزنند. این مسایل روی تیم ما اثر نمی گذارد و می دانیم چطور رفتار کنیم و طرف مان را می شناسیم و به خاطر همین روز اول گفتیم که از جنس همین فوتبال هستیم.

تیم های فوتبال استقلال و فولاد خوزستان در هفته بیست وهفتم لیگ برتر باشگاه های ایران، از ساعت 19:30 در حضور بیش از 45 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که استقلال در این دیدار به برتری یک بر صفر رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام: همه جوره برای استقلال حاشیه درست می کنند؛ می خواهند نتیجه نگیریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام: همه جوره برای استقلال حاشیه درست می کنند؛ می خواهند نتیجه نگیریم"، کلیک کنید.