ملت ایران با شعارهای «مرگ بر آمریکا» پایه های کاخ استکبار جهانی را خواهد لرزاند

ملت ایران با شعارهای «مرگ بر آمریکا» پایه های کاخ استکبار جهانی را خواهد لرزاند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تاکید کرد که مردم ایران با حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و سر دادن شعارهای «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» بار دیگر پایه های کاخ نظام سلطه و پیکره استکبار جهانی را خواهند لرزاند.

محمد دوستار رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در آستانه 22 بهمن (سالروز پیروزی انقلاب اسلامی) در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نکستونز اظهار کرد: دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دمیدن روح استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در کالبد ایران بود و 22 بهمن اوج تجلی حضور ولایت و جلوه ای از وحدت امت ایران انقلابی و اسلامی است.

وی اضافه کرد: این ایام پاک مولودی است که گره در سرنوشت ملتی با شرافت و شهیدپرور دارد که با اهدای خون جوانان گلگون کفن خود نهال انقلاب را آبیاری کردند و این نهال پس از 46 سال تبدیل به درختی تنومند شد که همچون نگینی زیبا و درخشان در حال نورافشانی است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان عنوان کرد: پیروزی فجر امسال بار دیگر به جهانیان ثابت خواهد کرد که تهدید، تحریم و توطیه ذره ای از عشق و ارادت ملت ایران به ولایت فقیه، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا کم نخواهد کرد.

دوستار متذکر شد: اینک مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن و سر دادن شعار «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» بار دیگر پایه های کاخ نظام سلطه و پیکره استکبار جهانی را خواهند لرزاند و فصل جدیدی از حیات سیاسی و اجتماعی مقتدرانه و عزت مند امت اسلامی را آغاز خواهند کرد.

وی تبیین کرد: جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن اعلام حضور همه جانبه در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن با عرض تبریک مجدد فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ضمن دعوت همگان به شرکت در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن همگام با دیگر مردم کشورمان در این راهپیمایی گسترده شرکت خواهند کرد؛ امیدواریم با اتکال به ایزد متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و با تلاش و همت کارکنان خدوم، اعضای هییت علمی مجرب و دانشجویان نخبه بتواند قدمی هرچند کوچک در رشد و شکوفایی ایران اسلامی برداشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ملت ایران با شعارهای «مرگ بر آمریکا» پایه های کاخ استکبار جهانی را خواهد لرزاند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ملت ایران با شعارهای «مرگ بر آمریکا» پایه های کاخ استکبار جهانی را خواهد لرزاند"، کلیک کنید.