معلم چهار ساحتی در آزمون استخدامی اردیبهشت می خواهیم

معلم چهار ساحتی در آزمون استخدامی اردیبهشت می خواهیم

به گزارش خبرنگار نکستونز، حجت الاسلام محمد حسین پورثانی در آیین انعقاد تفاهم نامه طرح شهید صدر زاده با محوریت اردوگاه های فرهنگی تربیتی سراسر کشور با بیان اینکه سند تحول بنیادیین آموزش و پرورش دانش آموز را یک دانش آموز تمام ساحتی می داند گفت: سند تحول دانش آموز را تنها در یک بعد علمی یا یک جهت آموزشی مهم نمی داند بلکه یک دانش آموز باید در همه ابعاد رشد کند لذا ما به دنبال اجرا و پیاده سازی سند تحول هستیم.

ما معتقدیم هر چیز که باعث رشد دانش آموز می شود باید به کار گرفته شود گفت: ما معتقدیم که زنگ ورزش یکی از بهترین ظرفیت ها برای رشد دانش آموز است. معاونت پرورشی و معاونت تربیت بدنی 2 مقوله جدا از هم نیستند. بلکه یک مقوله کاملاً مشخص و به هم پیوسته هستند که به رشد و تربیت دانش آموزان منجر می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: زنگ ورزش یکی از بهترین بسترها برای رشد دانش آموز است. معلم پرورشی و معلم ورزشی باید از این زنگ ورزش به عنوان بهترین فرصت برای رشد و ارتقای دانش آموز استفاده کند در صنعت تحول هم بر این موضوع تاکید شده است.

حجت الاسلام پورثانی با اشاره به اینکه مسیر تربیت دانش آموز باید از جایی شروع شود که وی با آن علاقه دارد گفت: زنگ ورزش از فرصت های جذاب برای رشد تربیتی دانش آموز است. شروع این داستان از آزمون استخدامی 14 اردیبهشت سال پیش رو خواهد بود. ما یک مربی چهار ساحتی می خواهیم.

وی در تشریح مربی 4 ساحتی گفت: یک مربی می خواهیم که به مسایل پرورشی، ورزشی، مشاوره و مراقب سلامت مسلط باشد زیرا معتقدیم این 4 ساحت تربیتی به هم مرتبط هستند. ما معتقدیم دانش آموز برای تربیت از سوی معاون پرورشی مربی پرورشی باید در یک فضای صمیمی با او به سر برد.

حجت الاسلام پورثانی با اشاره به اینکه 1182 کانون فرهنگی تربیتی و 346 اردوگاه داریم؛ گفت: 64 اردوگاه استانی و 4 اردوگاه کشوری هستند و مابقی اردوگاه ها منطقه ای فعالیت می کنند. 21 کانون فرهنگی ملی هم فعال هستند. معتقدیم که محیط اردوگاه و محیط کانون باید محیط مناسبی برای تخلیه هیجانات دانش آموزان و ایجاد شور و نشاط در میان آنها باشد.

در حال تکمیل…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معلم چهار ساحتی در آزمون استخدامی اردیبهشت می خواهیم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معلم چهار ساحتی در آزمون استخدامی اردیبهشت می خواهیم"، کلیک کنید.