مشارکت در انتخابات موجب انسجام ملی می شود

مشارکت در انتخابات موجب انسجام ملی می شود

به گزارش خبرنگار نکستونز کرمانشاه، نادر نوروزی عصر امروز سه شنبه (یکم اسفندماه) در کارگاه آموزشی سواد رسانه برای فعالان فضای مجازی که در سالن آمفی تیاتر هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: فضای مجازی اکنون در حال پیشرفت است در صورتی که پیش از 20 سال گذشته اصلاً این بحث مطرح نبود.

وی افزود: هر ابزاری که دانش بشری در اختیار ما قرار می دهد توانایی ما را افزایش داده و می تواند موجب توسعه یا تخریب شود.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: دسته بندی قدرت چهار دسته قدرت نظامی، چانه زنی دیپلماتیک، قدرت اقتصادی و انسجام ملی را در نظر داریم، انسجام ملی مهمترین مولفه قدرت هر کشور است و در انتخابات ها و مجامع ملی مشخص می شود.

وی اضافه کرد: اگر در انتخابات شرکت کنیم به انسجام ملی کمک کرده ایم، باید فارغ از هر سلیقه سیاسی صرف شرکت در انتخابات را برای مردم تبیین کنیم.

نوروزی تشریح کرد: ما اکنون در برابر بزرگ ترین قدرت های دنیا قرار گرفته ایم و آنها در چنین شرایطی توان مقابله با ما را ندارند و سعی می کنند که در بحث های اقتصادی به قدرت ما صدمه بزنند.

شهردار کرمانشاه ابراز کرد: حضور در انتخابات در چانه زنی دیپلماتیک ما اثر دارد و در نهایت موجب می شود که قدرت اقتصادی را به دست بگیریم و باعث تسهیل معیشت ملت می شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر این چرخه را به درستی درک و در رسانه ها به درستی برای مردم تشریح کنیم آگاهی مردم ارتقاء یافته و مشارکت را بیش از پیش خواهیم دید.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت در انتخابات موجب انسجام ملی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت در انتخابات موجب انسجام ملی می شود"، کلیک کنید.