مدیر کل امور مالیاتی استان گلستان خبر داد؛ واریز ۴ هزار میلیارد تومان به حساب شهرداری ها

مدیر کل امور مالیاتی استان گلستان خبر داد؛ واریز ۴ هزار میلیارد تومان به حساب شهرداری ها

به گزارش نکستونز به نقل از فارس، قربان حاجی‌مشهدی ضمن گرامیداشت هفته ترویج فرهنگ مالیاتی اظهار کرد: سال گذشته ۱۲۰ هزار مودی مالیاتی در استان گلستان اظهارنامه مالیاتی خود را تحویل دادند و امور مالیاتی استان ۸۵ درصداظهارنامه‌های مالیاتی را پذیرفته است.

مدیر کل امور مالیاتی استان گلستان با اشاره به اینکه سنوات گذشته موعد تسلیم اظهارنامه مالیاتی در خردادماه بود افزود: امسال با توجه به اینکه همزمانی با انتخابات ریاست جمهوری شد، بر اساس تصمیم سران قوا موعد تسلیم اظهارنامه از خرداد به ۱۵ مردادماه تمدید شده است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین موعد تسلیم اظهارنامه اشخاص حقوقی و شرکت‌ها نیز تا پایان تیر ماه است، افرادی که املاک تجاری خود را اجاره می‌دهند تا پایان تیر ماه برای تسلیم اظهارنامه مالیات بر اجاره املاک تجاری فرصت دارند

مدیرکل امور مالیاتی گلستان تاکید کرد: عمران و آبادانی روستاهای محروم و دورافتاده گلستان از محل مالیات انجام می‌شود، گلستانی‌ها با پرداخت مالیات در عمران و آبادانی استان شریک شوند.

وی تصریح کرد: سال گذشته حدود ۳۲ هزار میلیارد ریال مالیات از مردم گلستان وصول و صرف هزینه‌های جاری استان شد، همچنین چهار هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال عوارض به حساب شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان واریز شده است و مردم استان در جریان باشند این مبالغی که وصل می‌شود در داخل استان هزینه شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیر کل امور مالیاتی استان گلستان خبر داد؛ واریز ۴ هزار میلیارد تومان به حساب شهرداری ها" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیر کل امور مالیاتی استان گلستان خبر داد؛ واریز ۴ هزار میلیارد تومان به حساب شهرداری ها"، کلیک کنید.