عکس| این بازیکن با مهدی طارمی به اینتر خواهد رفت!

آفتاب نیوز :

یکی از بازیکنانی که اینتر به دنبال جذب او است و به نظر می رسد که کار انتقال به پایان رسیده است، مهدی طارمی است.

طارمی مهاجم ایرانی پورتو در پایان فصل قراردادش با باشگاه پرتغالی به پایان می رسد و به این ترتیب اینتر می تواند مقصد بعدی او باشد.

برخی از خبرنگاران ایتالیایی گفته اند که کار انتقال مهدی طارمی به پورتو به پایان رسیده است و طارمی را برای فصل آینده باید بازیکن اینتر دانست.

از سوی دیگر اینتر به دنبال جذب پیوتر زیلنسکی نیز هست. این بازیکن یک هافبک لهستانی است که در ناپولی توپ می زند.

البته قرارداد این بازیکن هم با ناپولی رو به اتمام است و به این ترتیب زیلنسکی در پایان فصل تبدیل به یک بازیکن آزاد می شود.

برخی ها انتقال این بازیکن را هم به اینتر نهایی شده می دانند.

زیلنسکی در حال حاضر 29 سال سن دارد. این بازیکن از سال 2016 در ناپولی حضور داشته است و یکی از بازیکنان با سابقه تیم ناپولی است.

اینتر به طور کلی بازیکنان آزاد زیادی را جذب کرده است.

او هاکان چالهان اوغلو، آندره اونانا و هنریک مخیتاریان را هم به همین شکل جذب کرده بود و اکنون مهدی طارمی و پیوتر زیلنسکی را به این شکل به خدمت می گیرد.

عکس| این بازیکن با مهدی طارمی به اینتر خواهد رفت!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| این بازیکن با مهدی طارمی به اینتر خواهد رفت!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| این بازیکن با مهدی طارمی به اینتر خواهد رفت!"، کلیک کنید.