عقب نشینی ها تا کجا ادامه دارد؟ 

عقب نشینی ها تا کجا ادامه دارد؟ 

یک کاربر روس در توییتی نوشته بود سال 2010 می گفتند ایران تحریم است، به او سلاح نفروشید، و سال 2024 می گویند ایران تحریم است، از او سلاح نخرید!

به گزارش نکستونز، عبدالرحیم انصاری در یادداشتی کوتاه در کانال تلگرام خود نوشت: این فقط یک توییت ساده نیست؛ بلکه یک واقعیت محض از عقب نشینی گام به گام آمریکا و غرب در برابر قدرت روز افزون جمهوری اسلامی ایران است. اما این عقب نشینی ها تا کجا ادامه می یابند؟بیایید به شما بگویم:

وقتی تحریم ها جواب نداد و ملت ایستادگی کرد، وقتی تیر تمام فتنه ها و آشوب ها به سنگ خورد، وقتی قدرت نظامی ایران در منطقه آشکارا بر هیمنه آمریکایی-اسراییلی غلبه کرد، وقتی تهدید هسته ای هم دیگر کارساز نبود(!) و محور مقاومت همچنان پیشروی های خزنده خود در تنگ تر کردن محاصره رژیم صهیونیستی را ادامه داد و در مقابل کاری هم از آنها بر نیامد، آمریکا وارد میدان خواهد شد! اشتباه نکنید؛ وارد نمی شود که درگیر شود، چون واقعا تاوان دارد؛ وارد می شود که معامله کند! چه معامله ای؟ الان می گویم:

عقب نشینی تا آنجا پیش خواهد رفت که به جمهوری اسلامی خواهند گفت تمام تحریم ها را بر خواهیم داشت؛ دشمنی ها را کنار خواهیم گذاشت اما به یک شرط! و آن شرط این است که شما طرح دو دولتی در سرزمین های فلسطین را بپذیرید، و ما نیز دولت مستقل فلسطینی در سازمان ملل را به رسمیت خواهیم شناخت. به این معنا که هم اسراییل باشد و هم فلسطین! آن هم کجا؟ جایی که همه اش متعلق به فلسطین است!

ایران اما باز هم نمی پذیرد و بر طرح پیشنهادی خود که همانا برگزاری رفراندوم در سرزمین های اشغالی است تاکید خواهد کرد! خدا را چه دیدی! تا آن موقع، شاید اقتصاد ایران هم [همانگونه که رهبری نویدش را دادند] به دست جوانان این مرز و بوم از اسارت دلار و تحریم آزاد شده، و این بزرگترین ابزار چانه زنیِ آمریکا نیز از دستش خارج شده بود! شخصا به این سناریو به عنوان یک سناریوی بسیار محتمل اعتقاد دارم، اگر که حماقت دشمن اضمحلال اسراییل را به گونه دیگری جلو نیاندازد!

#عبدالرحیم_انصاری 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عقب نشینی ها تا کجا ادامه دارد؟ " هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عقب نشینی ها تا کجا ادامه دارد؟ "، کلیک کنید.