طلای جهانی به قله رسید

طلای جهانی به قله رسید

طلا امروز، پنجشنبه (4 آوریل) به بالاترین سطح خود رسید زیرا جروم پاول، رییس فدرال رزرو تاکید کرد که افزایش شغلی اخیر و نرخ تورم بالاتر از حد انتظار، تصویر کلی راهبرد پولی بانک مرکزی را به طور قابل توجهی تغییر نمی دهد.

به گزارش نکستونز، بهای هر اونس طلا 0.1 درصد افزایش یافت و به 2300 دلار و 53 سنت در هر اونس رسید، پس از اینکه در اوایل جلسه به رکورد 2302 دلار و 29 سنت رسید. شمش از پنجشنبه گذشته به طور متوالی به بالاترین حد خود رسیده است. هر اونس طلای آمریکا با 0.2 درصد افزایش به 2320 دلار و 50 سنت رسید.

پاول اظهار کرد اگر اقتصاد به طور گسترده مطابق انتظار ما تکامل یابد، او و همکارانش در فدرال رزرو تا حد زیادی موافق هستند که نرخ بهره پایین تر در مقطعی از سال جاری مناسب خواهد بود.

بر اساس ابزار FedWatch، معامله گران به احتمال 62 درصد قیمت گذاری می کنند که فدرال رزرو در ماه ژوین کاهش نرخ بهره را آغاز کند. نرخ بهره پایین تر، هزینه فرصت نگهداری شمش را کاهش می دهد.

بر اساس نظرسنجی رویترز از استراتژیست های ارز خارجی، دلار آمریکا در ماه های آینده قوی باقی می ماند زیرا بازارها به کاهش انتظارات برای زمان و میزان کاهش نرخ بهره فدرال رزرو ادامه می دهند. وزارت دارایی روسیه اعلام کرد که خرید ارز خارجی و طلای خود را در ماه آینده بیش از دو برابر خواهد کرد.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، نقره با 0.1 درصد افزایش به 27.24 دلار در هر اونس رسید، پلاتین با 0.2 درصد افزایش به 938.93 دلار و پالادیوم 0.9 درصد افزایش یافت و به 1022 دلار و 50 سنت رسید.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طلای جهانی به قله رسید" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طلای جهانی به قله رسید"، کلیک کنید.