طالبان از تمایل عربستان برای بازگشایی سفارتش در کابل خبر داد

طالبان از تمایل عربستان برای بازگشایی سفارتش در کابل خبر داد

به گزارش نکستونز از نکستونز، ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان که سرپرستی هیات اعزامی این گروه به دوحه را برعهده دارد، امروز در حاشیه دوحه ۳ با نماینده ویژه عربستان سعودی دیدار کرد.

او در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «در آستانه نشست دوحه با نماینده عربستان سعودی دیدار کردیم. مذاکرات سازنده‌ای بین دو طرف انجام شد».

به گزارش ایراف، ذبیح‌الله مجاهد در ادامه نوشته است که عربستان سعودی می‌خواهد هر چه زودتر سفارت خود در کابل را بازگشایی کند.آنها خواستار تعامل خوب با افغانستان هستند و افغانستان نیز عربستان سعودی را کشور مهمی می داند.

ذبیح‌الله مجاهد از صبح امروز با نمایندگان ویژه کشورهای روسیه، هند و ازبکستان دیدار و در رابطه با موضوعات مختلف گفت‌وگو کرد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طالبان از تمایل عربستان برای بازگشایی سفارتش در کابل خبر داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طالبان از تمایل عربستان برای بازگشایی سفارتش در کابل خبر داد"، کلیک کنید.