رویکرد جشنواره ابوذر، امید آفرینی است

رویکرد جشنواره ابوذر، امید آفرینی است

نکستونز/ایلام فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام با بیان اینکه رویکرد جشنواره ابوذر امید آفرینی است، گفت: در این دوره جشنواره ابوذر سیاستگذاری ها هدفمندتر شده است.

سردار «جمال شاکرمی» شامگاه دوشنبه در اختتامیه جشنواره ابوذر استان، با بیان اینکه رسانه هایی که در این نشست حضور دارند  در جنگ روایتها که نقطه کانونی نبرد انقلاب اسلامی و استکبار است کاملا  با ابعاد پیچیده و مرموز آن آشنا هستند ، اظهار کرد: در دنیای امروز کلمات، قدرتمند و قوی هستند یا به تعبیر شاعر، کلمه کار دریا می کند. کلمات می توانند تحرکات زیاد و تغییرات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی را رقم بزنند. امروز کلمه مانند گلوله ها و موشک که پرتاب می شوند بُعد جدیدی پیدا می کنند و این تاثیر فضای رسانه است.

وی گفت: در دنیای امروز که دنیای مرگ فاصله هاست، به تدریج جغرافیای ذهن ها بر مرزها چیره می شود. امروز آمریکایی ها می گویند برای ایجاد دهکده جهانی نیاز به تصرف دنیا نیست و همین که فکر و ذهن و روان آدم ها را با سبک خودمان همسو سازیم کافی است؛ مثل کاری که در شوروی سابق انجام دادند و الان می خواهند بر اساس آن برنامه دهکده جهانی را تا سال 2030 پیش ببرند که وقت کمی هم برای آن دارند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین ( ع) استان ایلام با بیان اینکه امروز در حوزه افکار عمومی پیش از آنکه با مقیاس فیزیکی مواجه باشیم با شعاع روانی رخدادها و حوادث روبرو هستیم، تصریح کرد: جنگ رسانه ای غربی ها بر اساس جمع ذهن های مختلف انسان ها که با تشکیل یک سطح بهم پیوسته تصمیم می گیرند طراحی می شود. به عنوان مثال یک حادثه کوچک در نقطه ای از دنیا می تواند برانگیختگی بزرگی در جغرافیای غیر مرتبط ایجاد کند و میدان بزرگی را تحت تاثیر قرار دهد.

شاکرمی گفت: دشمن در تلاش است با ایجاد تردید در اذهان و مقدسات، یا مقدسات ما را بشکند یا مسایل را مجله نکستونز نشان دهد تا جامعه دچار تنش و اضطراب شود.

وی تاکید کرد: امروز به نوعی خبرنگاران هستند که جهان را اداره می کنند. آنان با اخبار خاص و در کنار هم قرار دادن کلمات، هم می توانند اضطراب و نگرانی ایجاد و هم آرامش برقرار کنند؛ یعنی مدیریت میدانی ذهن ها در دست رسانه است، افکار عمومی در دست رسانه است و به همین خاطر امروز بسیج برای عمق بخشی ارزشهای انقلاب اسلامی و غلبه بر دشمن به کمک رسانه نیاز دارد و این ضرورت انقلاب اسلامی ما است. به اصحاب رسانه توصیه می شود گزارشی که تهیه می کنند یک جمله ماندگار برای اثر گذاری داشته باشد. 

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) تصریح کرد: ما یاد گرفتیم چگونه مستقل زندگی کنیم؛ بنابراین همه می خواهند که ما را شکست دهند اما واقعیت این است که با اقتدار پیش می رویم.

شاکرمی با تاکید بر اینکه یکی از مواردی که مقام معظم رهبری در سال های اخیر نسبت به اهمیت آن تاکید دارند بحث امید آفرینی است، ادامه داد:  بر این مبنا جشنواره ابوذر با رویکرد امید آفرینی در سراسر کشور برگزار می شود.

وی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب بر نقش آفرینی بیشتر رسانه ها تاکید دارند که آنها بتوانند در مقابله با جنک ترکیبی دشمن علیه ملت ایران موثرتر حضور پیدا کنند. در این دوره جشنواره ابوذر سیاستگذاری ها هدفمندتر شده و سعی داریم جشنواره رسانه ای ابوذر مسیله محور برای حل موضوعات و مشکلات برگزار شود.

پایان خبر نکستونز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رویکرد جشنواره ابوذر، امید آفرینی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رویکرد جشنواره ابوذر، امید آفرینی است"، کلیک کنید.