رویداد صدرا با حضور 50 شرکت صنعتی و تولیدی در مشهد برگزار می شود

رویداد صدرا با حضور 50 شرکت صنعتی و تولیدی در مشهد برگزار می شود

رویداد صدرا با حضور بیش از 50 شرکت صنعتی و تولیدی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، محسن مرادی رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد از برگزاری رویداد صدرا (صنعت، دانشگاه، راه اشتغال) با حضور صاحبان صنایع و شرکت های مختلف صنعتی و تولیدی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در روز های 8 و 9 خرداد جاری خبر داد.

 رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد که صبح امروز در پیش نشست نخستین رویداد صدرا که با حضور 55 نفر از صابان صنایع و شرکت های مختلف صنعتی و تولیدی در این واحد دانشگاهی سخن می گفت با تسلیت شهادت جانسوز رییس جمهور فقید آیت الله رییسی و همراهان ایشان، ابراز امیدواری کرد: در انتخابات پیش رو با حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح مسیر پیشرفت ایران اسلامی با سرعت بیشتری طی شود.

وی با اشاره به تغییرات رویکردی در دانشگاه، تاکید کرد: امروز رویکرد دانشگاه مهارت افزایی و کارآفرینی است و طرح پویش دانشگاه نیز زمینه ساز اشتغال همزمان با تحصیل دانشجویان است به طوری که از صنایع مختلف نیاز سنجی شده و پس از احصای موقعیت های شغلی، زمینه اشتغال دانشجویان را متناسب با رشته تحصیلی خود بر اساس این نیاز ها و با معرفی از طرف دانشگاه فراهم می کند.

وی با بیان اینکه تا امروز 53 برنامه علمی در کشور طراحی شده است و هرکدام از واحد های دانشگاهی متولی یک برنامه هستند، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی نیز متولی اجرای سه برنامه صنایع گاز، مدیریت منابع انسانی در سازمان های بزرگ و حاشیه نشینی است.

مرادی اظهار کرد: به عنوان مثال در بحث مدیریت منابع انسانی در سازمان های بزرگ 25 دانشجوی دکتری در حال فعالیت هستند تا چالش های آن را رفع کنند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی آشنایی دانشجویان با چالش های واقعی صنعت، تبدیل ایده های علمی به محصولات صنعتی و تجاری، حمایت مالی صنایع از پایان نامه ها را از دیگر اهداف رویداد صدرا دانست و تاکید کرد: امروز دانشگاه در خصوص ارتباط با صنعت و جامعه تمام عزم خود را جزم کرده و منتظر نمی نشیند تا سازمان ها مسایل خود را مطرح کنند، بلکه دانشگاه برای آنها اولویت ها را تعریف می کند.

مرادی با استقبال از حضور صنایع مختلف در دانشگاه و تحقق انتقال تجارب از صنعت به دانشگاه و بالعکس، این نوید را داد تا شرکت های برتر از امکانات دانشگاه در راستای تعامل و تبادل دانش و اشتغالزایی دانشجویان بهره مند شوند.

به گزارش نکستونز، نخستین رویداد بزرگ صدرا «صنعت، دانشگاه، راه اشتغال» روز های 8 و 9 خرداد 1403 با حضور بیش از 50 شرکت صنعتی و تولیدی در مجتمع آموزشی شهید سردار سلیمانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رویداد صدرا با حضور 50 شرکت صنعتی و تولیدی در مشهد برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رویداد صدرا با حضور 50 شرکت صنعتی و تولیدی در مشهد برگزار می شود"، کلیک کنید.