رونمایی از تمدیدی های استقلال با پایان محرومیت سمیعی

رونمایی از تمدیدی های استقلال با پایان محرومیت سمیعی

نقل و انتقالات باشگاه استقلال از روز سه شنبه جنبه رسمی پیدا می کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، باشگاه استقلال بلافاصله بعد از پایان مسابقات مذاکرات با گزینه های مختلف آغاز کرد و با برخی بازیکنان این تیم توافقتی صورت گرفته است اما از آنجا که فرشید سمیعی 20 روز توسط کمیته اخلاق محروم شده بود قرار است با پایان محرومیت سرپرست باشگاه استقلال توافقاتی که حاصل شده روی خروجی رسانه این باشگاه قرار بگیرد.

محرومیت سمیعی روز 15 خرداد به سرپرست باشگاه استقلال ابلاغ شده است و به احتمال فراوان روز سه شنبه بازیکنانی که با آنه توافق صورت گرفته به هواداران این تیم معرفی شوند.

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از تمدیدی های استقلال با پایان محرومیت سمیعی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از تمدیدی های استقلال با پایان محرومیت سمیعی"، کلیک کنید.