روش های پرداخت زکات فطره از سوی کمیته امداد اعلام شد

روش های پرداخت زکات فطره از سوی کمیته امداد اعلام شد

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی، روش های پرداخت زکات فطره را اعلام کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، ، حبیب اله آسوده معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی با تشریح روش های مختلف برای پرداخت زکات فطره گفت: شهروندان می توانند از طریق شماره گیری کد دستوری 5# *8877* زکات فطره خود را به دست نیازمندان برسانند.

وی افزود: همچنین امکان پرداخت زکات فطره از طریق مراجعه به سایت کمیته امداد به آدرس Emdad.ir فراهم است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خاطرنشان کرد: همانند سال های گذشته، امسال نیز پایگاه های دارای مجوز از سوی شورای عالی زکات کشور در سطح معابر و مراکز برپایی نماز عید سعید فطر مستقر هستند.

وی ادامه داد: امسال 50 هزار پایگاه در سطح کشور با مجوز شورای عالی زکات، وظیفه جمع آوری زکات فطره شهروندان را برعهده دارند.

آسوده اظهار کرد: امسال ظرفیت دیگری نیز برای پرداخت فطریه پیش بینی شده و مردم می توانند از طریق نانوایی های سراسر کشور و با استفاده از دستگاه های کارتخوان تعبیه شده، فطریه و کفاره خود را پرداخت کنند.

وی تاکید کرد: خانواده های هدف برای فطریه از قبل شناسایی شده اند و نیات مردم در موضوع فطریه به سرعت به دست خانواده های نیازمند خواهد رسید.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد همچنین شماره کارت در نظر گرفته شده برای فطریه را به شرح زیر اعلام کرد:

روش های پرداخت زکات فطره از سوی کمیته امداد اعلام شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روش های پرداخت زکات فطره از سوی کمیته امداد اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روش های پرداخت زکات فطره از سوی کمیته امداد اعلام شد"، کلیک کنید.