رشد 17 درصدی صادرات کرمانشاه در فروردین

رشد 17 درصدی صادرات کرمانشاه در فروردین

نکستونز/کرمانشاه ناظر گمرکات استان کرمانشاه از رشد 17 درصدی صادرات گمرکات استان در فروردین امسال خبر داد.

علی اصغر عباس زاده با بیان اینکه در اولین ماه امسال 230 میلیون و 520 هزار دلار کالای صادراتی از گمرکات استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر شده، وزن کالاهای صادر شده را  490 هزار و 575 تن اعلام کرد.

وی افزود:  این میزان کالای صادراتی از گمرکات استان کرمانشاه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از لحاظ ارزش رشد 17 درصدی و از نظر وزنی کاهش شش درصدی داشته است.

ناظر گمرکات استان کرمانشاه عمده کالاهای صادراتی از طریق گمرکات استان را میلگرد و آهن آلات، کاشی و سرامیک، میوه و تره بار، سنگ های ساختمانی، لبنیات، انواع محصولات پلاستیکی و ظروف یکبار مصرف و…عنوان کرد.

به گزارش نکستونز و به نقل از روابط عمومی گمرک کرمانشاه، بر اساس آمار گمرک کرمانشاه، سال گذشته بالغ بر 3.4 میلیارد دلار کالا از مرزهای استان کرمانشاه صادر شده است.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشد 17 درصدی صادرات کرمانشاه در فروردین" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشد 17 درصدی صادرات کرمانشاه در فروردین"، کلیک کنید.