دلیل اصلی تصادفات درونشهری استان کردستان در پنج روز اول طرح ترافیکی نوروزی چه بود؟

دلیل اصلی تصادفات درونشهری استان کردستان در پنج روز اول طرح ترافیکی نوروزی چه بود؟

به گزارش خبرگزاری نکستونز از سنندج، سرهنگ همتی زاده رییس پلیس راهور کردستان با اعلام اینکه 59 درصد از تصادفات شهر های کردستان در کمربندیها و معابر حاشیه ای اتفاق می افتد، اظهار کرد: وقتی می بینیم تصادفات جرحی و خسارتی در معابر درون شهری افزایش پیدا کرده و بخش زیادی از آن در کمربندی ها و معابر حاشیه ای اتفاق می افتد این خبر را به ما می دهد که بحث سرعت بالا واقعا جدی است و با رانندگانی مواجه هستیم که سرعت های بالایی را تجربه می کنند و جنس تصادفات آنها با واژگونی و برخوردهای شدید با موانع، رفیوژها و دیوار و درختان همراه است.

سرهنگ همتی زاده اضافه کرد: در بحث علت های تامه تصادفات این مدت عدم توجه به جلو همیشه رتبه اول را به خود اختصاص داده و عدد 59 درصد را نشان می دهد که بحث صحبت با تلفن همراه، عجله و شتاب بی مورد و خستگی و خواب آلودگی و خطاهای انسانی و سایر مولفه های دیگر بسیار بر تصادفات تاثیرگذار است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه یک لحظه غفلت و حواس پرتی می تواند عواقب جبران ناپذیری را موجب شود از رانندگان خواست؛ حین رانندگی حتما دقت کافی به جلو داشته با سرعت مطمینه تردد نمایند تا شاهد حوادث تلخ برای خود و دیگران نباشیم.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دلیل اصلی تصادفات درونشهری استان کردستان در پنج روز اول طرح ترافیکی نوروزی چه بود؟" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دلیل اصلی تصادفات درونشهری استان کردستان در پنج روز اول طرح ترافیکی نوروزی چه بود؟"، کلیک کنید.