داور دربی احتمالی پایتخت مشخص شد؟

داور دربی احتمالی پایتخت مشخص شد؟

آفتاب نیوز :

دیدار برگشت دو تیم استقلال و پرسپولیس، روز چهارشنبه 23 اسفند ماه جاری در ورزشگاه آزادی تهران در حالی قرار است برگزار شود که گمانه زنی در خصوص داور این دیدار زودتر از بازی آغاز شده است.

در حال حاضر فقط تکلیف داور اتاق VAR مشخص شده و قرار است مهسا قربانی این مسیولیت را برعهده داشته باشد. این درحالی است که در روز های گذشته، از 4 داور به عنوان شانس های قضاوت در دربی اسم برده است.

وحید کاظمی، بیژن حیدری و پیام حیدری سه داور دیگری هستند که دوره های VAR را پشت سر گذاشتند. این سه داور در ماه جاری برای شرکت در دوره VAR به کشور تاجیکستان سفر کردند و گفته می شود لایسنس آن ها تا پیش از دربی از سوی فیفا تایید شده است.

دیگر داوری که مدرک دوره های کمک داور ویدیویی را در اختیار دارد موعود بنیادی فر است. با توجه به اینکه موعود بنیادی فر به چند دلیل از جمله حضور در دربی 102، قضاوت بازی استقلال و استقلال خوزستان در هفته نوزدهم و همچنین احتمال حضور در اتاق VAR شانس اینکه داور وسط شود صفر است.

بیژن حیدری و پیام حیدری هم جزو کاندیدا های قضاوت در دربی برگشت هستند، اما گفته می شود گزینه اصلی وحید کاظمی است.

با تمام این تفاسیر، شاید دربی پایتخت به دلایلی لغو شود و در سال 1403 شاهد برگزاری آن باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "داور دربی احتمالی پایتخت مشخص شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "داور دربی احتمالی پایتخت مشخص شد؟"، کلیک کنید.