داداش زاده: دربی چنگی به دل نزد و رفع مسیولیتی بود/استقلال می خواست گل نخورد که به هدفش رسید

داداش زاده: دربی چنگی به دل نزد و رفع مسیولیتی بود استقلال می خواست گل نخورد که به هدفش رسید

بازیکن سابق پرسپولیس و استقلال گفت: استقلال می خواست صدر جدول را حفظ کند که به هدفش رسید.

بهزار داداش  زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، در خصوص دربی 103 دو تیم استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: دربی همین است ولی استقلال به هدفش رسید. پرسپولیس همه جوره مالک زمین بود ولی استقلال می خواست صدر جدول را حفظ کند که به هدفش رسید.

وی افزود: استقلال در دفاع و دروازه خیلی خوب بود و در فاز هجومی ضعیف بود. فوتبالی که از دو تیم دیدیم چنگی به دل نزد و خیلی توپ لو دادند. در کل دو تیم رفع مسیولیتی بازی می کردند.

وی با اشاره به رفتارهای تماشاگران و پرتاب سنگ و بطری به سمت بازیکنان گفت:همه جا طرفدارنما داریم. نمی دانم چرا این رفتارها انجام شد ولی باید مشخص شود از چه کسی دلخور هستند. این رفتارها را همه می بینند و به راحتی میزبانی بازی های آسیایی را از ما می گیرند. من خودم به ورزشگاه رفتم و ماموران بازرسی بدنی زیادی انجام می دهند. این همه اشیا و سنگ از کجا می آید را نمی دانم.

بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس با اشاره تساوی کسل کننده دو تیم گفت: پرسپولیس میل به گل زدن داشت و استقلال می خواست گل نخورد. مساوی برای استقلال برد محسوب می شد چون می خواست صدر جدول را حفط کند. باز هم می گویم بضاعت و قدرت هر دو تیم همین است. این تیم ها ممکن است روی اشتباهات داوری به گل برسند یا یک پنالتی برایشان بگیرند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "داداش زاده: دربی چنگی به دل نزد و رفع مسیولیتی بود/استقلال می خواست گل نخورد که به هدفش رسید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "داداش زاده: دربی چنگی به دل نزد و رفع مسیولیتی بود/استقلال می خواست گل نخورد که به هدفش رسید"، کلیک کنید.