خون شهدا عزم جبهه مقاومت را برای نابودی رژیم صهیونیستی مصمم تر کرد

خون شهدا عزم جبهه مقاومت را برای نابودی رژیم صهیونیستی مصمم تر کرد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر عنوان کرد: خون شهدا عزم جبهه مقاومت را برای نابودی رژیم صهیونیستی مصمم تر خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، علی رضاپور رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر در پیامی شهادت افتخارآمیز مدافع حرم اهل بیت(ع)، دانشجوی شهید والامقام بهروز واحدی، نخستین شهید مدافع حرم سال 1403 را تسلیت گفت.

در متن پیام رضاپور آمده است: خانواده معظم دانشجوی شهید والامقام بهروز واحدی شهادت اوج منتهای آرمان همه پیامبران و اولیاء خداست و شهدا مهاجران و دلاورمردانی از قبیله نورند که در نبرد با ظلمت به دشت روشنایی هجرت کردند تا چونان ستاره ای در آسمان تیره بدرخشند و هدایتگر همگان به سوی سعادت جاوید باشند.

در این پیام اضافه شده است: شهدای مدافع حرم از عقیده، ایمان و منافع ملی وطن دفاع می کنند و خون این شهدا گواهی بر این حقیقت است که رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی وابسته به استکبار به زودی به نقطه پایانی و افول نزدیک خواهند شد، چراکه خون شهدا عزم جبهه مقاومت را برای نابودی رژیم صهیونیستی مصمم تر خواهد کرد.

در متن پیام رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر عنوان شده است: بی گمان عزت و عظمت روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل همین جانفشانی، ایثار، جهاد و شهادت است و نام این عزیزان بر تارک تاریخ خواهد درخشید. 
 
در این پیام مطرح شده است: اینجانب شهادت افتخارآمیز مدافع حرم اهل بیت (علیهم السلام)، سرباز سرافراز ولایت، دانشجوی شهید والامقام بهروز واحدی را به محضر فرمانده معظم کل قوا، ملت عزیز ایران، همرزمان، خانواده معزز و جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تسلیت عرض کرده، از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده به معراج، همنشینی با سید الشهدا(ع) و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسیلت می کنم.

به گزارش نکستونز، دانشجو پاسدار بسیجی «بهروز واحدی» از نیرو های سپاه قدس و بسیجی حوزه شهید صدوقی ناحیه امام حسین (ع) کرج در راه دفاع از حریم اهل بیت(ع) و حضرت زینب کبری(س) و دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر بامداد سه شنبه 7 فروردین 1403 همزمان با 15 ماه مبارک رمضان براثر حمله هواپیما های رژیم صهیونیستی به منطقه دیرالزور سوریه به شهادت رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خون شهدا عزم جبهه مقاومت را برای نابودی رژیم صهیونیستی مصمم تر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خون شهدا عزم جبهه مقاومت را برای نابودی رژیم صهیونیستی مصمم تر کرد"، کلیک کنید.