خدمت صادقانه از آیت الله رییسی شخصیتی کم نظیر ساخت

خدمت صادقانه از آیت الله رییسی شخصیتی کم نظیر ساخت

نکستونز/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: آنچه که از رییس جمهور شهید ما حضرت آیت الله رییسی شخصیتی محبوب و کم نظیر ساخت، خدمات صادقانه وی به مردم و مجاهدت در راه خداوند متعال بود.

محمدطیب صحرایی، امروز(سوم خرداد) در مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و همراهان وی که در ستاد فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه برگزار شد، با تبریک و تسلیت شهادت آیت الله رییسی، اظهار داشت: ایشان شخصیتی کم نظیر و مجاهدی خستگی ناپذیر بود که جز در راه حق و حقیقت قدمی برنداشت.

وی ادامه داد: آنچه که امروز از رییس جمهور شهید ما یک شخصیت کم نظیر و چهره ای بسیار محبوب ساخته، هدف والای او بود. هدفی مبتنی بر خدمت صادقانه به مردم و مجاهدت در راه خداوند متعال و اگر غیر از این بود امروز از این درجه از محبوبیت برخوردار نبود.

صحرایی تصریح کرد: در واقع خدمت صادقانه به مردم، حضور همیشگی در کنار آنها و مجاهدت در راه خداوند از جمله عواملی بود که از حضرت آیت الله رییسی شخصیتی کم نظیر ساخته بود.

مدیر ارشد استان یادآوری کرد: مردم داری و غمخوار آنها بودن، تلاش برای رفع مشکلات جامعه، حضور مقتدرانه در مجامع جهانی و بین المللی و … باعث شده بود که رییس جمهور شهید ما از محبوبیتی کم نظیر در بین اقشار مختلف جامعه برخوردار باشد. محبوبیتی که در این سه چهار روزه همه جهانیان آن را مشاهده کردند.

وی تصریح کرد: امروز همه کارگزاران نظام باید تلاش کنند تا نیت خود را برای خداوند خالص و همچون رییس جمهور شهیدشان هدف و نیتی جز خدمت صادقانه به مردم نداشته باشند تا خداوند هم نکستونز آنها را در قلب های مومنان و شهروندان قرار دهد.

صحرایی در پایان با قدردانی از مجموعه انتظامی استان کرمانشاه برای تدارک مراسم گرامیداشت آیت الله رییسی و همراهان وی، ابراز امیدواری کرد با ارایه خدمت صادقانه به مردم راه رییس جمهور شهید در استان کرمانشاه ادامه پیدا کند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمت صادقانه از آیت الله رییسی شخصیتی کم نظیر ساخت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمت صادقانه از آیت الله رییسی شخصیتی کم نظیر ساخت"، کلیک کنید.