خانه انصاری ارومیه مرمت می شود

خانه انصاری ارومیه مرمت می شود

به گزارش خبرگزارش نکستونز از آذربایجان غربی، مرتضی صفری در حاشیه بازدید از خانه انصاری ارومیه اظهار کرد: مرمت این بنای تاریخی در چند فصل انجام می شود و در این فصل مرمت و به سازی سازه ای بنا، حذف الحاقات نامتجانس و آسیب رسان و ساماندهی و اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی انجام می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی انجام مرمت های معماری اعم از نازک کاری و اجرای کف سازی متناسب، بازسازی بخش های تخریب شده بنا مطابق الگوی تاریخی، ساماندهی و محوطه سازی بنا و نیز اجرای دیوار محوطه حیاط ضلع جنوبی جزو اقداماتی مرمتی این بنا هستند.

او گفت: هزینه مرمت در نظر گرفته شده در این فصل از مرمت بالغ بر بیست میلیارد ریال است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانه انصاری ارومیه مرمت می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانه انصاری ارومیه مرمت می شود"، کلیک کنید.