جاهلیت مدرن نگاه ابزاری و منفعت طلبانه به بانوان دارد 

جاهلیت مدرن نگاه ابزاری و منفعت طلبانه به بانوان دارد 

نکستونز/تهران امام جمعه شهرستان بهارستان گفت: امروز جاهلیت مدرن و دنیای غرب هویت و کرامت بانوان را با نگاه ابزاری و منفعت طلبانه به آن ها با فرهنگ برهنگی مورد هدف قرار داده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید سجاد موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن اشاره به دهه کرامت اظهار کرد: نگاه اسلام به جایگاه انسان خصوصا زنان و دختران نگاه تکریم است. زمانی دختران را زنده به گور می کردند و برای آنان ارزشی قایل نبودند پیامبر اکرم (ص) فرمودند: بهترین فرزندان شما دختران شما هستند، دختران حسنات هستند.

وی در ادامه افزود: امروز هم جاهلیت مدرن و دنیای غرب هویت و کرامت زنان را با نگاه ابزاری و منفعت طلبانه به آن ها با فرهنگ برهنگی مورد هدف قرار داده است. ولی اسلام با ترویج فرهنگ حجاب و عفاف از کرامت، هویت و جایگاه زنان و دختران دفاع می کند.

خطیب نماز جمعه شهرستان بهارستان با اشاره به مسیله فلسطین خاطر نشان کرد: شکی در این نیست که مهمترین مسیله جهان اسلام، مسیله فلسطین و غزه است. زیرا شدیدترین جنایات توسط رژیم منحوس و کودک کش اسراییل با حمایت آمریکای جنایتکار و سکوت مجامع بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر در حق مردم غزه اتفاق می افتد. 

امام جمعه شهرستان بهارستان در پایان تاکید کرد: اعتراضات و تجمعات دانشجویان اروپایی و آمریکایی نشان از بیداری ملت ها و انزجار آنان از ظلم و جنایات علیه بشریت است. همچنین دنیا می داند که موضع جمهوری اسلامی ایران نیز دفاع از مظلوم است، زیرا مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این خصوص فرمودند: حج امسال حج برایت است، امسال نه فقط در عرفات بلکه در همه ایام و جای جای مناسک حج فریاد برایت از مشرکین طنین انداز خواهد شد.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاهلیت مدرن نگاه ابزاری و منفعت طلبانه به بانوان دارد " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاهلیت مدرن نگاه ابزاری و منفعت طلبانه به بانوان دارد "، کلیک کنید.