تشییع پیکر استاندار شهید آذربایجان شرقی در مراغه

تشییع پیکر استاندار شهید آذربایجان شرقی در مراغه

به گزارش نکستونز از تبریز، احمد وحیدی وزیر کشور در آیین تشییع پیکر استاندار شهید آذربایجان شرقی در مراغه گفت: شهدا می روند تا ارزش های والای اسلام و انقلاب بمانند.

وی ادامه داد: این خیزش و قیامت مردم نشان از قدردانی و قدرشناسی از خدمتگزاران واقعی خود بود.

وزیر کشور حضور گسترده در تشییع شهدای خدمت را نشانگر حقیقت ملت خواند و افزود: مردم ایران نشان دادند که ملتی صبور و مقاوم و پرتوان هستند که هرگز در برابر غیرخدا تسلیم نمی شوند.

وی با بیان اینکه شهید مالک رحمتی نماد مدیر جوان جهادی بود افزود: درحالیکه فقط چهارماه از حضور استاندار در این سمت می گذشت اما توانسته بود جای خود را در قلوب مردم باز کند.

وحیدی با بیان اینکه منتخبان مردم، متتخبان خدا شدند ادامه داد: برای مردمی که عاشق شهادت اند، چنین حوادثی یک گام به جلو است.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: مسُولان از هیچ چیزی هراسی ندارند جراکه پس از خدا، چنین ملتی حامی آنها هستند.

گفتنی است در پایان این مراسم، پیکر مالک رحمتی استاندار شهید آذربایجان شرقی در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده خواهد شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشییع پیکر استاندار شهید آذربایجان شرقی در مراغه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشییع پیکر استاندار شهید آذربایجان شرقی در مراغه"، کلیک کنید.