برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی در خرم آباد

برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی در خرم آباد

به گزارش نکستونز لرستان، امروز دوشنبه 14 خرداد 1403 همزمان با سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) ، حوزه علمیه کمالیه خرم آباد در فضایی آکنده از ماتم و عزای امام راحل، شاهد حضور پرشور مردم و ارادتمندان آن امام سفر کرده بود.

این مراسم با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین عباسی رییس جامعه المصطفی(ص) و نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری و با حضور حجه الاسلام والمسلمین سیداحمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد ، دکتر ابوطالب شفقت استاندار استان لرستان ، فرماندهان نظامی و انتظامی ،مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی ، علما ،طلاب ، روحانیون و آحاد مردم ولایت مدار و انقلابی برگزار شد .

در این مراسم مداحان ، مرثیه سرایان و حاضران در جلسه با آرمان های امام (ره) تجدید میثاق کرده و یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی در خرم آباد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی در خرم آباد"، کلیک کنید.