اهتمام جدی مسیولان جزیره برای حل مشکلات حوزه حمل و نقل کیش

اهتمام جدی مسیولان جزیره برای حل مشکلات حوزه حمل و نقل کیش

به گزارش خبرگزاری نکستونز از کیش ، محمد مهدی احمدی سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش با اعلام اجرایی شدن یک برنامه مدون مدیریت شهری با شاخص های کمی و کیفی سنجش پذیر در این شرکت اظهار داشت: ارایه نتایج فعالیت ها به صورت شاخص های قابل ارزیابی و ملموس برای شهروندان و پاسخگویی به مطالبات به حق مردمی وظیفه ماست که برای تحقق آن تمام توان خود را بکار می گیریم.
احمدی تصریح کرد: مردم باید نتیجه فعالیت های شرکت عمران، آب و خدمات و تاثیر آن در افزایش رفاه شهروندان را در سطح شهر احساس کنند.
وی تقویت زیست پذیری ، توسعه زیر ساخت های شهری و افزایش رفاه شهروندان را محور اصلی فعالیت های شرکت عمران ، آب و خدمات برشمرد و گفت: شرایط کنونی جزیره در حوزه زیر ساخت های شهری وضعیت خوبی است اما با توجه به استاندارد های بالای این منطقه در جایگاه قطب گردشگری کشور و مطالبات به حق مردمی باید برای رسیدن به نقطه ایده آل تلاش مضاعف داشته باشیم.
سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات در خصوص برنامه های در دست اقدام این شرکت گفت: اجرای عملیات آسفالت معابردر هسته مرکزی شهر و محلات مسکونی که با هدف بهبود کیفیت آسفالت در فصول خنک تر سال قوت می گیرد ، توسعه شبکه فاضلاب و نوسازی شبکه فرسوده ، تامین زیر ساخت های لازم جهت مدیریت روان آبهای سطحی و نوسازی مبلمان شهری سازگار با زیست بوم و اقلیم کیش از جمله برنامه های در دست اقدام شرکت است .
وی همچنین از پیگیری های سازمان منطقه آزاد کیش برای ورود خودرو به این منطقه در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و افزود: با اهتمام جدی مسیولان برای حل مشکلات حوزه حمل و نقل و ضرورت توجه جدی به درخواست های شهروندان ، نوسازی ناوگان در سالجاری اجرایی خواهد شد.
محمد مهدی احمدی همچنین از ارتقای سطح کیفی خدمات در حوزه ایمنی شهری با بروز رسانی تجهیزات مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش خبر داد.
سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات کیش با ابراز خرسندی از زیر ساخت های خوب ورزشی در کیش بر ضرورت نوسازی برخی تجهیزات این بخش تاکید کرد و اظهار داشت: برگزاری بیش از 1700 رویداد ورزشی ملی و بین المللی و کسب بیش از 300 مدال توسط ورزشکاران کیش بیانگر ظرفیت ارزشمند این حوزه برای رونق کیش است .

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهتمام جدی مسیولان جزیره برای حل مشکلات حوزه حمل و نقل کیش" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهتمام جدی مسیولان جزیره برای حل مشکلات حوزه حمل و نقل کیش"، کلیک کنید.