انتخاب مردم حرف اول در سیاست هاست/ دولت کارآمد و باتجربه می‌تواند تحول اساسی ایجاد کند

انتخاب مردم حرف اول در سیاست هاست/ دولت کارآمد و باتجربه می‌تواند تحول اساسی ایجاد کند

به گزارش خبرگزاری نکستونز از قزوین؛ حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی، رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در قزوین در نشست خبری با رسانه ها که در دفتر خبرگزاری نکستونز برگزار شد؛ گفت: ۳۱ اصل قانون اساسی مربوط به اختیارات ریاست جمهوری بوده و رئیس جمهور و دولتی که تشکیل می‌دهد در همه عرصه‌ها دیگر نقش دارد به طوری که دولتی که کارآمد و باتجربه باشد می‌تواند تحول اساسی در اجتماع ایجاد کند.

وی با اشاره به سوابق و خصوصیات محمدباقر قالیباف اظهارکرد: قالیباف همیشه مرد میدان بوده و فعالیت در قرارگاه خاتم الانبیا، نیروی انتظامی، شهرداری و ریاست مجلس شورای اسلامی از سوابق وی می باشد که توانسته در این جایگاه ها خدمات ارزنده ای را ارائه دهد.

حجت‌الاسلام حسینی با بیان اینکه درب این ستاد به روی همه باز است، تصریح کرد: در حال حاضر برای هزینه‌های ستاد انتخاباتی قالیباف منتظر کمک‌های مردمی هستیم و در این زمینه مکان یا فرد خاصی را در نظر نداریم که در آینده مدیون کسی شویم و مجبور شویم بعد از رای ‌آوری احتمالی سهم‌خواهی افراد را تقبل کنیم.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: قالیباف تعامل بسیار مناسبی با همه جناح های سیاسی دارد و با شعار خدمت و پیشرفت عملگرایی خود را در همه زمینه ها ثابت خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخاب مردم حرف اول در سیاست هاست/ دولت کارآمد و باتجربه می‌تواند تحول اساسی ایجاد کند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخاب مردم حرف اول در سیاست هاست/ دولت کارآمد و باتجربه می‌تواند تحول اساسی ایجاد کند"، کلیک کنید.