امام خمینی (ره) برجسته ترین شخصیت جریان ساز سده اخیر است

امام خمینی (ره) برجسته ترین شخصیت جریان ساز سده اخیر است

نکستونز/ایلام مسیول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: بی شک امام خمینی (ره) برجسته ترین شخصیت جریان ساز سده اخیر بوده است که پیام ظلم ستیزی، استقلال طلبی و آزادی خواهی در سایه معارف والای شرع مقدس را در بین کشورهای مختلف منتشر نموده اند. 

حجت الاسلام والمسلمین «محمدصادق پیمایی» در گفت وگو با خبرنگار نکستونز اظهار کرد: آنچه معلوم است و  از آیات قرآن کریم بدست می آید هدف ارسال انبیا آزادی خلق از اسارت طواغیت بعنوان اصلی ترین مانع آزادی بشریت است. وَیَضَعُ عَنْهُمْ اِصْرَهُمْ وَالْاَغْلَالَ الَّتِی کَانَتْ عَلَیْهِمْ ۚ فَالَّذینَ آمَنُوا بهِ وَعَزَّرُوهُ وَنَصَرُوهُ وَاتَّبَعُوا النُّورَ الَّذی اُنْزلَ مَعَهُ ۙ اُولَٰیِکَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ (اعراف 157) 
مسیول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: از نظر مقام معظم رهبری حفظه الله، تعهّدات تحمیلی بر انسان هاست که سعی می کنند آدمی را به صورت یک حیوان درآورند. اما انبیا و اولیای الهی در مبارزه با طواغیت درصدد بوده اند که روح انسان را به آزادی از چنگال این سردمداران کفر، برسانند و یکی از این اولیای الهی امام خمینی (ره) است.

حجت الاسلام پیمایی به وجه تمایز رهبران الهی با سیاستمداران و مدیران غربی اشاره کرد و افزود: تمایز رهبران الهی با مدیران این است که محاسباتشان دقیق است، هم مردم خودشان را بهتر می شناسند و هم مردم سایر دولت ها و کشورها را بواسطه بینش الهی شان بهتر از زمامداران خودشان فهم نموده اند. 
وی ادامه داد: همین امروز و در جریان حمایت دانشجویان و اساتید دانشگاه های دنیا از مظلومان غزه، سیاستمداران غرب و آمریکا اعتراف می کنند که حضرت آیت الله خامنه ای مردم ما را بهتر از ما شناخته است و این بخاطر نگاه کردن مومنانه به امورات و وقایع عالم، توسط مردان الهی است. 
حجت الاسلام پیمایی به ایمان امام در کلام شهید مطهری اشاره کرد و گفت: ایشان وقتی از سفر پاریس و از نزد امام برگشت گفت من 4 آمن در امام دیدم، آمن بهدفه( ایمان به هدف)، آمن بسبیله (ایمان به مسیر)، آمن بامته (ایمان به مردم)، می فرمود من مردم را بهتر از شما میشناسم و آمن بربه(ایمان به خدا)، می فرمود: من دست خدا را به وضوح حس میکنم و این مانیستیم که چنین میکنیم.
مسیول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام تصریح کرد: بی شک امام خمینی (ره) برجسته ترین شخصیت جریان ساز سده اخیر بوده است که پیام ظلم ستیزی، استقلال طلبی و آزادی خواهی در سایه معارف والای شرع مقدس را در بین کشورهای مختلف منتشر نموده است و امروز تحت زعامت و  رهبری حکیمانه امام خامنه ای عزیز برجسته ترین  شاگرد آن عزیز سفر کرده، شعارهای انقلاب اسلامی علیه ظالمان عالم را در کشورهای مختلف با زبان فارسی می شنویم و این امری بی سابقه است.
وی افزود: زبان فارسی به علت آمیختگی با معارف والای شیعی ناب بعد از انقلاب به عنوان زبان ظلم ستیزی و زبان مقاومت در حال انتشار بین فطرت های پاک و صدور به کشورهای عالم است و این پدیده ای بی نظیر است که زبان غنی فارسی به تنهایی نتوانسته بود آنرا ایجاد کند، مگر پس از آمیخته شدن با زبان انقلاب اسلامی.
حجت الاسلام پیمایی گفت: شخیصت های جریان ساز در جهت مثبت و اعتلای بشریت و فضایل و کرامات انسانی قطعا افرادی هستند که در پرتو ولایت قرآن و معصومین در حیات و ممات خود منشا اثرات فوق العاده اند، مانند امام راحل و مقام معظم رهبری حفظه الله و درس آموختگان این مکتب الهی مانند شهیدان سلیمانی و شهید جمهور رییسی و شهدای خدمت که هرکدام به نسبت های متفاوتی جریانات بزرگی را با ایمان، خلوص و عمل صالح خود در عالم به وجود آورده اند.
پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امام خمینی (ره) برجسته ترین شخصیت جریان ساز سده اخیر است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امام خمینی (ره) برجسته ترین شخصیت جریان ساز سده اخیر است"، کلیک کنید.