افزایش 10 درصدی مصرف بنزین در کرمانشاه

نکستونز/کرمانشاه به گفته مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه در نوروز امسال بیش از 33 میلیون لیتر بنزین در کرمانشاه مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد رشد داشته است.

به گزارش نکستونز و به نقل از روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی کرمانشاه، پیمان بهرامی با بیان اینکه از آغاز تعطیلات نوروزی(23 اسفند 1402) تاکنون 33 میلیون و 500 هزار لیتربنزین در استان مصرف شده، اظهار کرد: باتوجه به افزایش سفرهای نوروزی، مصرف بنزین نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد افزایش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط عادی به طور میانگین روزانه دو میلیون لیتر بنزین در منطقه کرمانشاه به مصرف می رسید که این میزان مصرف در این ایام به روزانه دو میلیون و 300 هزار لیتر رسیده است.

به گفته این مسیول، بیشترین مصرف بنزین در نوروز امسال مربوط به 28 اسفند1402 با دو میلیون و 900 هزار لیتر و کمترین مصرف مربوط به روز نخست فروردین 1403 با یک میلیون و 700 هزار لیتر بوده است.

بهرامی با بیان این که تمامی عوامل عملیاتی در این ایام تلاش می کنند که جریان تامین و توزیع سوخت با وجود افزایش مصرف، روندی روان و عادی داشته باشد و گردشگران جهت تامین سوخت موردنیاز مشکلی نداشته باشند، تصریح کرد: به هموطنان توصیه می شود از آغاز سفر در مبدا اقدام به سوختگیری شود و از کارت شخصی استفاده کنند، اگرچه در مواقع اضطرار، کارت آزاد در جایگاه ها موجود است.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه به آمادگی 165 باب جایگاه عرضه سوخت در استان اشاره و تاکید کرد: همگی جایگاه ها فعال و در حال سوخت رسانی به گردشگران نوروزی هستند.

وی پایش و کنترل مستمر فرآورده های نفتی را یکی از اولویت های اصلی شرکت ملی پخش کرمانشاه دانست و افزود: کارشناسان واحد فنی و خدمات سامانه هوشمند شرکت از جایگاه های عرضه سوخت در ایام تعطیلات بازدید می کنند.

پایان خبر نکستونز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش 10 درصدی مصرف بنزین در کرمانشاه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش 10 درصدی مصرف بنزین در کرمانشاه"، کلیک کنید.