افتتاح مرکز عملیات بحران و پایگاه اورژانس قم با حضور وزیر بهداشت

افتتاح مرکز عملیات بحران و پایگاه اورژانس قم با حضور وزیر بهداشت

به گزارش خبرگزاری نکستونز، مرکز عملیات بحران و پایگاه اورژانس قم در محور بلوار پیامبر اعظم (ص) که در سفر وزیر بهداشت به قم افتتاح شد شامل پایگاه اورژانس، واحد آموزشی دانشجویان خانم فوریت های پزشکی، مرکز هدایت عملیات و بحران EOC و مرکز پایش مراقبت های درمانی MCMC در زمینی به مساحت 382 متر مربع و در دو طبقه احداث شده است.

وزیر بهداشت گفت: قم به دلیل قرار گرفتن در چهارراه مواصلاتی کشور از نظر تعداد پایگاه های اورژانس و کیفیت خدمات اورژانسی از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی افزود: طرح گسترش پایگاه های اورژانس و استفاده از روش های جدید در خدمات اورژانسی از مهمترین برنامه های دولت سیزدهم است.

دکتر عین اللهی گفت: استفاده از بالگرد و پهپادها در اورژانس و هدفمندسازی مراکز اورژانس از برنامه های آینده دولت است تا صدمات را به حداقل برسانیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افتتاح مرکز عملیات بحران و پایگاه اورژانس قم با حضور وزیر بهداشت" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افتتاح مرکز عملیات بحران و پایگاه اورژانس قم با حضور وزیر بهداشت"، کلیک کنید.