اعزام دانشجویان منتخب طرح «حامیم 3» به مسابقات کشوری

اعزام دانشجویان منتخب طرح «حامیم 3» به مسابقات کشوری

مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل از اعزام دانشجویان منتخب طرح «حامیم 3» به مسابقات کشوری خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، سیدمجتبی حافظی مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در مرحله دانشگاهی سومین دوره توانمندسازی فعالان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: آموزش حضوری سومین دوره توانمندسازی فعالان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل حامیم 3 در سالن عطا نکستونز این دانشگاه برگزار شد.

وی افزود: طرح حامیم مخفف «حلقه های میانی» بوده و تعریف آن، فعال کردن حلقه های میانی حکمرانی در بُعد دانشجویی است؛ با این تفسیر که دانشجویان اقشاری هستند که می توانند بین حاکمیت و مردم ارتباط هرچه بیش تر و بهتری ایجاد کنند.

اعزام دانشجویان منتخب طرح «حامیم 3» به مسابقات کشوری

مدیر اجرایی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل عنوان کرد: در طرح حامیم 3، حدود 30 نفر از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در دوره های مهارت افزایی و مدیریت زمان با تدریس مسیول نهاد رهبری دانشگاه، حجت الاسلام جلیلی و سیری در نهج البلاغه و سبک زندگی اسلامی با تدریس اینجانب شرکت کردند.

حافظی افزود: دانشجویان شرکت کننده در طرح «حامیم 3» تابستان امسال در طرح استانی معرفی و منتخبین به طرح کشوری که در مشهد مقدس برگزار خواهد شد اعزام می شوند.

وی خاطرنشان کرد: بخش اردویی طرح حامیم 3 پس از پایان امتحانات دانشجویان برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعزام دانشجویان منتخب طرح «حامیم 3» به مسابقات کشوری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعزام دانشجویان منتخب طرح «حامیم 3» به مسابقات کشوری"، کلیک کنید.