اطلاعیه باشگاه پرسپولیس پیرامون تمدید قرارداد بازیکنان

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس پیرامون تمدید قرارداد بازیکنان

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری نکستونز و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمدید قرارداد با بازیکنان برگزیده و مورد توجه که قرارداد آن ها رو به پایان است، همواره از اهم اقداماتی است که باشگاه های ورزشی به دنبال آن هستند و هواداران باشگاه ها نیز دغدغه آن را دارند.

باشگاه پرسپولیس از این قاعده مستثنی نیست و قطعا این موارد بر ما پوشیده نیست ولی این که چه ماجرایی در کار است تا یک مطالبه منطقی، درست در آستانه شروع مجدد مسابقات و رقابت تنگاتنگی که با دیگر رقبا برای دفاع از عنوان قهرمانی داریم به هجمه و چالش علیه پرسپولیس و بازیکنان آن بدل شود، جای تامل و اندیشه دارد و از هواداران می خواهیم به این جنبه از موضوع و موارد دیگری که در ادامه می آید توجه کنند.

پرسپولیس پس از فایق آمدن بر چالش ها و مشکلات گوناگون از جمله تاثیر منفی اشتباهات داوری که به جابه جایی رتبه تیم ها در جدول در پایان نیم فصل منجر شد و این خود تبعات، تغییرات، فشارها و حاشیه هایی را به باشگاه و تیم تحمیل کرد، به کورس قهرمانی بازگشت و قطعا نمی خواهیم پس از زحماتی که کشیده شد، تمرکز و آرامش تیم و بازیکنان با تحمیل مسایل و چالش های جدید بر هم بریزد و مجموعه پرسپولیس را به کارزاری از اخبار و شایعات جدید بدل کنیم. موضوعی که بسیاری برای آن تلاش شبانه روزی دارند و برای مهندسی لیگ و قهرمانی، آن را هم در دستور کار برنامه های خود قرار می دهند.

بر این اساس، ضمن آن که باشگاه در هر مقطعی از فصل فوتبال از خواست و آمادگی هر یک بازیکنان برای مذاکره و عقد قرارداد جدید، استقبال می کند بر اساس رسالت کاری خود، برای این منظور برنامه زمان بندی خاص خود را هم دارد. تیم فوتبال باشگاه پرسپولیس در حال حاضر روی بازپس گیری جایگاه بر حق خود متمرکز است و طرح پاره ای مسایل و موارد ، به نظر به نام پرسپولیس و منافع آن است ولی در باطن اهداف دیگری را دنبال می کند. در بخش مدیریتی و اجرایی باشگاه نیز، در حال حاضر تمرکز مجموعه روی چند موضوع بسیار مهم از جمله اخذ مجوز حرفه ای و تامین منابع مالی و اعتبار لازم برای انجام تعهدات قراردادی و معوقات در قبال اعضای تیم در فصل جاری و برای فصل آینده است.

شرایط بودجه ای، عامل متغیر مهم برای بستن تیم فصل آینده خواهد بود و به نظر نیاز به توضیح ندارد که این موضوع تا چه میزان وابسته به بحث مالکیت و واگذاری سهام مدیریتی است که هم اکنون از سوی وزارتخانه ها و سازمان های مسوول در حال پیگیری است. باشگاه با حضور سهامداران جدید، استراتژی های خاص خود را نیز خواهد داشت که امری بدیهی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس پیرامون تمدید قرارداد بازیکنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس پیرامون تمدید قرارداد بازیکنان"، کلیک کنید.