آمادگی بیمارستان امام سجاد(ع) در ارایه خدمات به مراجعه کنندگان تعطیلات نوروزی

آمادگی بیمارستان امام سجاد(ع) در ارایه خدمات به مراجعه کنندگان تعطیلات نوروزی

رییس بیمارستان امام سجاد(ع) تبریز آمادگی کامل این بیمارستان برای ارایه خدمات به مراجعه کنندگان تعطیلات نوروزی را اعلام کرد.

علی زینالی، رییس بیمارستان امام سجاد(ع) تبریز با اعلام آمادگی کامل این بیمارستان برای ارایه خدمات به مراجعه کنندگان تعطیلات نوروزی اظهار کرد: با توجه به مقارن بودن تعطیلات نوروز و ماه پرفیض رمضان با تشکیل کارگروه درمان مقرر شد برای سهولت ارایه خدمات به مراجعه کنندگان و نیز کاهش آلام آنان و همراهانشان در این ایام و با همکاری پزشکان متخصص در بخش های مختلف به صورت تقسیم کاری، خدمات مورد لزوم به بیماران ارایه شود.

وی افزود: طبق روال سنوات گذشته این بیمارستان خود را مقید به ارایه خدمات مورد لزوم در بیمارستان دانسته و آن را به عنوان بخشی از وظیفه خویش در قبال همشهری ها و مراجعه کنندگان می داند.

رییس بیمارستان امام سجاد(ع) تبریز گفت: با تجربه ای که در سالیان گذشته به دست آورده ایم مشخص شده که عمده مراجعات به اورژانس بیمارستان است، هرچند حجم زیادی از مراجعات به اورژانس بیمارستان ها، نیاز به اقدامات اورژانسی ندارد و اغلب بیماران سرپایی هستند؛ اما برای افزایش دقت در ارایه خدمات و از بین بردن استرس همراهان مراجعه کنندگان و با همکاری متخصصان طب اورژانس مقرر شده این همکاران با حضور به صورت 24 ساعته در ایام تعطیل به درمان اقدام کنند.

به گزارش نکستونز، بیمارستان امام سجاد(ع) تبریز وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تبریز با همکاری 11 متخصص طب اورژانس در ایام نوروز به صورت 24 ساعته فعال و آماده ارایه خدمات درمانی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمادگی بیمارستان امام سجاد(ع) در ارایه خدمات به مراجعه کنندگان تعطیلات نوروزی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمادگی بیمارستان امام سجاد(ع) در ارایه خدمات به مراجعه کنندگان تعطیلات نوروزی"، کلیک کنید.