آغاز اکران فیلم های نوروزی از یکم فروردین ماه در کرمانشاه

آغاز اکران فیلم های نوروزی از یکم فروردین ماه در کرمانشاه

محمدجواد کنجوری در گفت وگو با خبرنگار نکستونز کرمانشاه، اظهار کرد: در نوروز امسال هفت فیلم تمساح خونی، بی بدن، نوروز، آپاراتچی، آسمان غرب، پرویز خان و ایلیا در جستجوی قهرمان به عنوان فیلم های اکران نوروزی روی پرده سینماهای کرمانشاه خواهند رفت.

وی افزود: قیمت مصوب بلیت امسال 600 هزار ریال است و فیلم ها از ابتدای فروردین ماه 1403 در سه سینمای آزادی، فرهنگ و کافه سینما پاز اکران می شوند.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه تصریح کرد: از یازدهم تا چهاردهم فروردین ماه سینماها به دلیل ایام شهادت حضرت علی (ع) تعطیل هستند، امکان اجرای سانس فوق العاده افطار تا سحر نیز در سینما آزادی وجود دارد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه اکثریت این فیلم ها با استقبال بالای هنردوستان در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفته است، پیش بینی می کنیم اکران نوروزی امسال نیز با استقبال چشم گیر مخاطبان صورت پذیرد.

کنجوری در پایان خاطرنشان کرد: همشهریان کرمانشاهی برای تهیه بلیت سینماها می توانند به سایت www.gisheh7.ir مراجعه کرده و بلیت خود را تهیه کنند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز اکران فیلم های نوروزی از یکم فروردین ماه در کرمانشاه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز اکران فیلم های نوروزی از یکم فروردین ماه در کرمانشاه"، کلیک کنید.