424 مرکز آموزشی رفاهی میزبان اسکان موقت نوروزی فرهنگیان است

424 مرکز آموزشی رفاهی میزبان اسکان موقت نوروزی فرهنگیان است

424 مرکز آموزشی رفاهی با حداقل هزینه و حداکثر خدمات میزبان اسکان موقت نوروزی فرهنگیان است.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری نکستونز، طبق برنامه ریزی به عمل آمده و ارتقای سطح کیفی خدمات در جهت حفظ و ارتقای شان و جایگاه فرهنگیان با حداقل هزینه و حداکثر خدمات مراکز آموزشی – رفاهی؛ اردوگاه های فرهنگی تربیتی؛ پردیس های دانشگاه فرهنگیان و مدارس در طرح میزبانی اسکان موقت فرهنگیان در نوروز 1403 ساماندهی شده است.

برهمین اساس تعداد 3 هزار سوییت در 300 اردوگاه فرهنگی تربیتی و تعداد 50 پردیس دانشگاه فرهنگیان با 2 هزار خوابگاه میزبان فرهنگیان و مسافران نوروزی است. همچنین 424 مرکز آموزشی – رفاهی و تعداد 6 هزار و 704 مدرسه با 61 هزار و 451 کلاس در طرح اسکان موقت نوروزی فرهنگیان آماده خدمت رسانی به فرهنگیان گرامی است.

گفتنی است؛ به منظور تسهیل در سفر های نوروزی فرهنگیان سامانه جامع اسکان فرهنگیان به آدرس eskan.medu.ir جهت خدمات رزرو – پذیرش غیرحضوری فعال می باشد که تعداد 20 هزار و 156 نفر عوامل اجرایی میزبان فرهنگیان و مسافران نوروزی هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "424 مرکز آموزشی رفاهی میزبان اسکان موقت نوروزی فرهنگیان است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "424 مرکز آموزشی رفاهی میزبان اسکان موقت نوروزی فرهنگیان است"، کلیک کنید.