4 عضو هیات رییسه پاداش های 20 هزار دلاری را پس ندادند؟!

4 عضو هیات رییسه پاداش های 20 هزار دلاری را پس ندادند؟!

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ بعد از جام جهانی قطر، اعضای هیات رییسه نفری 20 هزار دلار برای خودشان پاداش تعیین کردند پاداشی که نهادهای نظارتی به آن ایراد گرفتند و خواستار پس دادن این مبالغ شدند.

به نقل از فارس با این حال برخی از اهالی فدراسیون فوتبال می گویند برخی اعضای هیات رییسه این پاداش ها را به خزانه فدراسیون برگرداندند اما ظاهرا 4 عضو هیات رییسه هنوز پاداش های 20 هزار دلاری خود را پس نداده اند. باید دید موضع رسمی فدراسیون فوتبال در مورد این صحبت های غیر رسمی چیست؟ زیرا مهدی تاج این پاداش را اصلا دریافت نکرد، پیش از این 2 عضو دیگر هم اعلام کردند پاداش 20 هزار دلاری را پس داده اند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "4 عضو هیات رییسه پاداش های 20 هزار دلاری را پس ندادند؟!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "4 عضو هیات رییسه پاداش های 20 هزار دلاری را پس ندادند؟!"، کلیک کنید.