4 تن گوشت تنظیم بازاری در پردیس کشف شد

آفتاب نیوز :

علی قاسمی در حاشیه بازدید از یک شرکت تولید فرآورده های گوشتی در منطقه تپه سیف جاجرود اظهار داشت: براساس گزارش دریافتی مبنی بر نگهداری مقدار 2500 کیلوگرم گوشت یارانه ای و 1500 کیلوگرم گوشت تنظیم بازار به دلیل عرضه خارج از شبکه با دستور دادستان جهت بررسی بیشتر به همراه کارشناسان و بازرسان مربوطه به محل مورد نظر مراجعه شد.

وی افزود: مقدار گوشت گرم یارانه ای دولت برای سفره شب عید مردم تهیه شده بود که متاسفانه این شرکت با تخلف از مدار عرضه به شبکه خارج کرده و در انبار به صورت منجمد نگهداری می کند.

رییس تعزیرات حکومتی شهرستان پردیس تصریح کرد: مقدار محوله 1500 تن گوشت تنظیم بازار نیز که با قیمت مصوب جهت توزیع مایحتاج شب عید مردم در نظر گرفته شده بود، در انبار تولید این شرکت جهت تولید و فروش با قیمت آزاد محرز شد.

قاسمی یادآور شد: این مقدار گوشت بایستی شب عید به دست مردم می رسید که برخلاف ضوابط شبکه توزیع و براساس تبصره 4 ماده 18 قانون مبارزه با قاچاق نگهداری این محوله تخلف محسوب می شود.

رییس تعزیرات حکومتی شهرستان پردیس در پایان خاطرنشان کرد: تمامی محموله گوشت یارانه ای و تنظیم بازار توسط بازرسان اداره صمت و کارشناسان شبکه بهداشت در انبار طی صورتجلسه پلمب و با دستور دادستان اجرای توقیف محوله گوشت صادر و پرونده قضایی جهت رسیدگی بیشتر به تخلفات تشکیل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "4 تن گوشت تنظیم بازاری در پردیس کشف شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "4 تن گوشت تنظیم بازاری در پردیس کشف شد"، کلیک کنید.