344 واحد مسکونی با عنوان «غدیر» در شهر جدید ایوانکی افتتاح شد

344 واحد مسکونی با عنوان «غدیر» در شهر جدید ایوانکی افتتاح شد

به گزارش خبرنگار نکستونز، سعید غفوری صبح پنج شنبه در مراسم افتتاح 344 واحد مسکونی شهر جدید ایوانکی ضمن بیان اینکه این واحدها دارای 172 بلوک ویلایی دو طبقه است، ابراز داشت: این واحدها در زیربنای 30 هزار و 500 متر مربع ساخته شدند.

وی ضمن بیان اینکه واحدهای مذکور 100 متر مربع مساحت دارد، افزود: برای هر طبقه نیز یک حیاط مجزا در نظر گرفته شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن بیان اینکه امکانات لازم در ساخت این شهرک لحاظ شده است، ابراز داشت: مقر انتظامی، پایگاه سلامت و فضای سبز در این مجموعه وجود دارد که در این سفر همراه وزیر افتتاح خواهند شد.

غفوری ضمن بیان اینکه طرح توسعه فضای سبز و پارک نیز در این شهرک منظور شده است، تصریح کرد: پنج هزار اصله نهال سهم شهر جدید ایوانکی که به زودی کاشته می شود.

وی ضمن بیان اینکه برای ساخت این مجموعه 746 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است، افزود: 500 قطعه زمین ویلایی نیز برای طرح جوانی جمعیت در شهر جدید ایوانکی اهدا شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "344 واحد مسکونی با عنوان «غدیر» در شهر جدید ایوانکی افتتاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "344 واحد مسکونی با عنوان «غدیر» در شهر جدید ایوانکی افتتاح شد"، کلیک کنید.