2 مدال نقره برای کشتی با کمربند کورش ایران

2 مدال نقره برای کشتی با کمربند کورش ایران

به گزارش خبرگزاری نکستونز؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون رزمی، رقابت های کشتی با کمربند کورش در بازیهای بریکس ۲۰۲۴ کازان روسیه از اول تیر ماه با حضور چهار ملی پوش ایران آغاز شد.

یونس پهلوان زاده نماینده وزن ۹۰ کیلوگرم ایران، در بازی اول مقابل بنگلادش به برتری رسید، در دور بعد با ضربه فنی از سد حریف آذربایجانی خود گذشت اما در مرحله نهایی مقابل روسیه میزبان ناکام ماند و مدال نقره این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.

شادمان عظیمی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم بعد از استراحت در دور نخست، در اولین مبارزه خود مقابل ازبکستان قرار گرفت و با ضربه فنی این رقیب را از پیش رو برداشت در مرحله بعد مقابل حریف آذربایجانی به برتری دست یافت، وی با برد مقابل حریف تاجیک جوار حضور در فینال را کسب کرد، اما در مرحله پایانی مقابل نماینده روسیه شکست را پذیرفت و به نشان نقره بسنده کرد.

عیسی روایی در ۱۰۰ – کیلوگرم در دور اول مقابل روسیه میزبان باخت، در جدول شانس مجدد هم از رسیدن به نشان برنز ناکام ماند.

حمزه حیدری در وزن ۸۵ کیلوگرم در دور اول با روسیه میزبان روبه رو شد و با قبول شکست برابر این حریف بدون کسب مدال بازیهای بریکس ۲۰۲۴ را ترک کرد.

مسئولیت سرمربیگری تیم را فرشاد شادکام بر عهده دارد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 مدال نقره برای کشتی با کمربند کورش ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 مدال نقره برای کشتی با کمربند کورش ایران"، کلیک کنید.