2 تصادف در استان سمنان 9 مصدوم برجای گذاشت

2 تصادف در استان سمنان 9 مصدوم برجای گذاشت

حسین درخشان در گفت وگو با خبرنگار نکستونز، از بروز دو حادثه تصادف در جاده های مواصلاتی استان سمنان خبر داد و تاکید کرد: این دو حادثه روی هم 9 مصدوم برجای گذاشت که نیروهای هلال احمر و اورژانس به این افراد امداد رسانی کردند.

وی با بیان اینکه انحراف از جاده و برخورد با پل یک دستگاه کوییک در جاده فولاد محله به کیاسر یکی از این حوادث بود، افزود: ماموران هلال احمر بلافاصله خود را به این حادثه رسانده و به مصدومان امداد رسانی کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه این حادثه چهار مصدوم داشت، گفت: رهاسازی مصدومان و انتقال دو مصدوم به بیمارستان توسط امداد گران هلال احمر صورت گرفت.

درخشان با بیان اینکه دیگر حادثه مهم امروز نیز واژگونی یک دستگاه خودرو پراید و انحراف از جاده تویوتا در محور دامغان به سمنان بود، گفت: امداد گران به این حادثه نیز امداد رسانی کردند.

وی با بیان اینکه این حادثه پنج مصدوم داشت، افزود: پس از انجام اقدامات لازم و کمک های اولیه، مصدومان به مرکز درمانی منتقل شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 تصادف در استان سمنان 9 مصدوم برجای گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 تصادف در استان سمنان 9 مصدوم برجای گذاشت"، کلیک کنید.