گردهمایی فعالان دانشگاهی و استارتاپی برای توسعه هوش مصنوعی

دبیر نخستین کنفرانس هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء مطرح کرد؛

گردهمایی فعالان دانشگاهی و استارتاپی برای توسعه هوش مصنوعی

همزمان با نمایشگاه اینوتکس، نخستین کنفرانس ملی هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و فناوری پردیس برگزار شد.

مجید عبدالله زاده دبیر نخستین کنفرانس هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری نکستونز درخصوص برگزاری این کنفرانس توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و فناوری پردیس توضیح داد: نخستین کنفرانس ملی هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء را همزمان با اینوتکس که تمام فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری در آن حضور دارند برگزار کردیم و از جامعه دانشگاهی و علمی از 20 دانشگاه مختلف کشور که متشکل از واحد های دانشگاه آزاد اسلامی و سراسری بودند دعوت کردیم تا در این رویداد حضور داشته باشند تا با پیوستن این دو گروه به هم بتوانیم حوزه هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء را در کشور ارتقا دهیم.

وی درخصوص محور های برگزاری این کنفرانس توضیح داد: این کنفرانس در چند محور هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در حوزه آب و محیط زیست، اتوماسیون صنعتی، کشاورزی و صنعت، سلامت، اقتصاد دیجیتال، رباتیک، حقوق فناوری، علوم انسانی و شهر هوشمند برگزار می شود.

عبدالله زاده در انتها گفت: اختتامیه این کنفرانس فردا و با رونمایی از پوستر دومین هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء برگزار می شود و تلاش خواهیم کرد برای سال های بعدی این کفرانس را ارتقا دهیم و از حالا همه فعالان این حوزه را دعوت می کنیم تا برای برگزاری دومین کنفرانس هوش مصنوعی و اینترنت اشیا آماده باشند.

گردهمایی فعالان دانشگاهی و استارتاپی برای توسعه هوش مصنوعی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گردهمایی فعالان دانشگاهی و استارتاپی برای توسعه هوش مصنوعی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گردهمایی فعالان دانشگاهی و استارتاپی برای توسعه هوش مصنوعی"، کلیک کنید.