کنایه سنگین همتی به دولت رییسی

کنایه سنگین همتی به دولت رییسی

آفتاب نیوز :

عبدالناصر همتی رییس پیشین بانک مرکزی با انتشار ویدیویی نوشت: در تحلیلی گفتم؛ با درآمد 35 میلیارد دلاری نفت، ثبت تورم 50-48 درصدی در سال 1402 قابل قبول نمی باشد و دولت نمی تواند ژست مبارزه با تورم بگیرد! 

همتی افزود: بلافاصله دستور تخریب صادر شد که زمان شما چنین بود و چنان… میدانید دلیل اصلی عدم توفیق دولت سیزدهم در تحقق وعده کنترل تورم و نرخ ارز چیست؟ 

همتی گفت: یک علت مهم این است که طی دو سال و نیم گذشته، این دولت 600 هزار میلیارد تومان پول چاپ کرده است، یعنی پایه پولی در 30ماه، 115 درصد افزایش داشته است، درحالیکه از زمان هوخشتره تا شهریور 1400، جمع این رقم، 519 همت بوده است!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کنایه سنگین همتی به دولت رییسی" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کنایه سنگین همتی به دولت رییسی"، کلیک کنید.